Grzałki do zbiorników ppoż.

Baterie grzewcze w zbiornikach na wodę przeciwpożarową i technologiczną, powinny być elementami najwyższej jakości i cechować się wysoką sprawnością oraz bezawaryjnością.

Podgrzewanie wody w zbiorniku

Zawsze sprawne grzałki w zbiorniku

Sprzedaż i usługa wymiany grzałek w zbiornikach wody przeciwpożarowej i zbiornikach na wodę technologiczną. Stosujemy wysokiej jakości grzałki własnej produkcji. Nasze mobilne ekipy serwisowe mogą dokonać wymiany elementu na terenie całej Polski.

Grzałki do zbiorników ppoż. produkcji Miltom – najwyższa jakość wykonania

Jakość wykonania i bezawaryjność pracy jest niezwykle istotna, gdyż awaria może spowodować zniszczenie armatury, zaworów, a nawet membran uszczelniających zbiornik.

W okresie jesienno-zimowym, szczególnie ważna jest dbałość o prawidłową pracę grzałek w zbiorniku ppoż. Gdy temperatura otoczenia drastycznie spada, istotne jest aby grzałki włączyły się w odpowiednim momencie, nie dopuszczając do zamarzania wody w zbiorniku, a co za tym idzie do wystąpienia awarii.

Baterie grzewcze

Grzałki do zbiorników przeciwpożarowych i technologicznych

Należy zwrócić szczególną uwagę aby elementy ogrzewania wody w zbiorniku pochodziły ze sprawdzonego źródła, gdyż montowanie w zbiornikach produktów niskiej jakości, często kończy się poważną awarią. Koszty naprawy bywają bardzo wysokie, zwłaszcza wtedy gdy zniszczeniu ulegnie membrana uszczelniająca, zawory lub orurowanie.

Grzałki firmy Miltom są produktem wysokiej jakości, ponieważ uważnie śledzimy cały cykl ich produkcji i zwracamy szczególną uwagę na proces doboru właściwych materiałów i elementów.

Opis elementów grzewczych

Cechą charakterystyczną grzałek Miltom jest to, że zawsze montowane są parami w zestawach o tej samej mocy. Aby osiągnąć moc 16kW, stosujemy zestaw grzałek o mocy 2 x 8kW. Takie podejście zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracy elementu oraz elastyczność w doborze mocy końcowej.

Zestawy mają za zadanie podgrzewanie wody w zbiorniku i utrzymanie jej temperatury na poziomie wyższym niż 4°CProdukt jest objęty 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Speacyfikacja techniczna

 • Bateria Grzewcza 400V 3/2′ z kapilarą
 • Oferowana moc : 3/4/6/8/9/10/12/15kW
 • Możliwe jest osiągnięcie wyższej mocy grzewczej elementu. Taki element wykonywany jest na indywidualne zamówienie, a czas jego realizacji wynosi zazwyczaj ok. 4 tygodni.
 • Termostat TSD
 • Czujnik Temperaturty TP 100
 • Sterownik główny

Informacje o produkcie

 • Produkt wykonany z elementów krajowej produkcji, na terenie Polski
 • Czas realizacji zamówienia ok. 7 dni roboczych
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Zaleca się wymianę grzałek parami
 • Rekomendujemy dokonywanie wymiany przez specjalistyczny serwis Miltom
Serwis zbiorników

Jacek Frączek

+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Ochrona gwarancyjna

Części zamienne i elementy eksploatacyjne zakupione w w Miltom, objęte są gwarancją producenta i naszą opieką na terenie całego kraju. W celu zachowania gwarancji ważne jest wykonywanie zalecanych przez producenta przeglądów. Istnieje możliwość wydłużenia standardowej gwarancji na okres do 5 lat.