+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

Pompy przeciwpożarowe

Jesteśmy dystrybutorem pomp przeciwpożarowych firmy SPP Pumps. Zostały one zaprojektowane specjalnie do szczególnych potrzeb ochrony przeciwpożarowej i są zatwierdzone przez najważniejsze instytucje ochrony przeciwpożarowej na świecie.

Unistream i Thrustream

Pompy do instalacji tryskaczowych

Pompy ppoż. typu UNISTREAM, THRUSTREAM zostały specjalnie opracowane i mają optymalne charakterystyki pracy, niezawodność i wysoką sprawność wymaganą przy przeciwpożarowych instalacjach tryskaczowych, zraszaczowych i hydrantowych.
Pompy te są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi i spełniają wymagania norm brytyjskich oraz amerykańskich NFPA 20 oraz posiadają aprobatę FM. Są to zestawy montowane na wspólnej bazie, napędzane silnikiem elektrycznym lub spalinowym (diesla), gotowe do natychmiastowego podłączenia w obiekcie z uwagi na wyposażenie w pełną automatykę sterowania. Do pomp z silnikiem diesla dodatkowo dołączone są: zbiornik paliwa, system chłodzenia silnika, zespół akumulatorów oraz tłumik z rurą wydechową.

SPP Pumps Limited

Pompy ppoż.

Pompy przeciwpożarowe firmy SPP Pumps Limited produkowane są w systemie kontroli jakości ISO 9001. Wszystkie zestawy są fabrycznie sprawdzane, elektrycznie połączone i zamontowane na wspólnej bazie. Dzięki temu odbiorca otrzymuje cały zestaw od jednego producenta, gotowy do montażu np. w projektowanej kontenerowej pompowni ppoż. Jednocześnie instalacja zestawu jest ekonomiczna i daje oszczędności tak potrzebnego miejsca. Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowej armatury i akcesoriów potrzebnych do wyposażenia pompowni ppoż.. Jesteśmy dystrybutorem pomp przeciwpożarowych SPP Pumps zaprojektowanych specjalnie dla potrzeb ochrony przeciwpożarowej i certyfikowanych przez najważniejsze instytucje ochrony ppoż. na  świecie.
Wybierając pompy przeciwpożarowe firmy SPP Pumps, możesz być pewny że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Pompy przeciwpożarowe w pompowni

Pompy ppoż.

Zalety

Dostarczane przez nas urządzenia są zgodnie z wymaganiami NFPA 20 odnoszącymi się do systemów ppoż. przeznaczonych do obsługi budynków publicznych i prywatnych oraz objęte są pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Rozruch i ustawienia parametrów pracy pomp są wliczone w cenę zestawu i wykonywane przez profesjonalną ekipę serwisantów.

{

Uniwersalność

szeroki zakres stosowania w instalacjach ppoż.

{

Serwis

duża dostępność części zamiennych

{

Bezpieczeństwo

produkowane i sprawdzane zgodnie z międzynarodowymi normami

{

Łatwość obsługi

pełna automatyka sterowania

{

Konserwacja

łatwa konserwacja

{

Komfort pracy

cicha praca urządzenia

{

Ekonomiczność

wysoka sprawność pracy

{

Atesty

dopuszczające do stosowania w ochronie ppoż.

Ekipa serwisowa miltom

Serwis

Jesteśmy rekomendowanym serwisem, pomp SPP Pumps. Specjalizujemy się w:

  • montażu,
  • obsłudze,
  • pierwszych uruchomieniach,
  • serwisie
  • remontach generalnych pomp SPP.

Naprawy przeprowadzamy zarówno na miejscu – u klienta, jak i w naszym warsztacie firmowym. Stosujemy oryginalne części.

potrzebujesz wsparcia?

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, chciałbyś poznać zakres wykonywanych przez nas prac naprawczych czy serwisowych?

Bezpieczeeństwo

Normy
i standardy

  • Standard NFPA 20
  • CNBOP-PIB Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych Nr 063-UWB-0107
  • CNBOP-PIB Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych Nr 063-UWB-0108
  • Certyfikat UL
pompa ppoż. - opinia

CNBOP-PIB

Posiadamy pozytywną opinię CNBOP
Standard NFPA dla pomp ppoż

NFPA 20

Standard for Water Tanks for Private Fire Protection

Ochrona gwarancyjna

Gwarancja Miltom

Każdy istniejący stalowy zbiornik ppoż. lub instalację przeciwpożarową - zarówno zbudowaną przez nas, jak również innych producentów - możemy objąć naszą opieką gwarancyjną i serwisową. Realizujemy to poprzez zapewnienie klientom możliwości nabycia oferowanego przez nas pakietu ochrony gwarancyjnej. Podstawą wydania Państwu takiej gwarancji jest przeprowadzenie przez nas przed podpisaniem umowy, przeglądu technicznego zbiornika lub urządzenia. 

Gwarancja na wykonane instalacje

Każdy oferowany Państwu produkt objęty jest gwarancją. Rozbudowane pakiety gwarancyjne są potwierdzeniem naszej dbałości o prawidłowe wykonanie i funkcjonowanie naszych realizacji, ale również naszej polityki mającej na celu zapewnienie naszym klientom wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, związanego z zaufaniem do jakości naszych urządzeń i usług. Możemy zapewnić o ich niezawodności przez długie lata.

Kontakt

Miltom Sp. z o.o.

Jedyna firma w Polsce z takim doświadczeniem w branży. W budowie zbiorników nie mamy sobie równych, bo naszą firmę tworzy zespół ludzi, którzy dzięki doświadczeniu i fachowości, doskonale wiedzą co robią. Naszą misją jest być aktywnym i konstruktywnym doradcą, zaangażowanym w długofalowy sukces naszych Klientów.

Adres

02-830 Warszawa, ul. Mazura 18A
Tel./fax +48 22 844-59-39,
Tel./fax +48 22 854-01-08
Regon: 141661666
NIP: 5213625525
KRS: 0000317566
e-mail: firm@miltom.com.pl

Napisz do nas

Zgoda