Części zamienne do zbiorników

Zbiorniki zapewniają Ci komfort i gwarancję dostarczenia odpowiedniej ilości wody dla Twoich potrzeb. Bezproblemowy dostęp do części zamiennych gwarantuje, że tak pozostanie.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Najwyższej jakości części i materiały eksploatacyjne do Twojego zbiornika

Prowadzimy sprzedaż i usługi wymiany, części i elementów eksploatacyjnych w zbiorników. Oferujemy pełen wachlarz części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do produktów pochodzących z naszej dystrybucji, ale także innych producentów.

Dział serwisu oferuje części zamienne i elementy eksploatacyjne, takie jak: grzałki, sondy, zawory, przepustnice, elementy konstrukcyjne i inne. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy z elementów składowych naszych produktów.

Ochrona gwarancyjna

Części zamienne i elementy eksploatacyjne zakupione w w Miltom, objęte są gwarancją producenta i naszą opieką na terenie całego kraju. W celu zachowania gwarancji ważne jest wykonywanie zalecanych przez producenta przeglądów. Istnieje możliwość wydłużenia standardowej gwarancji na okres do 5 lat.

Szybki kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Miltom Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie mailowe.

Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu

Jacek Frączek

Email:

jacek.fraczek@miltom.com.pl

Telefon:

+48 665 870 333