O nas  →  Praca

Dołącz do Miltom

Zdobądź cenne doświadczenie i współpracuj z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Miltom to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, działająca od wielu lat.

Aktualne oferty

Sprawdź jaką pracę oferujemy i wybierz coś dla siebie

Ludziom tworzącym nasz zespół oferujemy warunki do rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz znakomitą atmosferę.

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie, która jest jednym z liderów branży przeciwpożarowej w Polsce.
  • Ciągły rozwój umiejętności dzięki pracy nad projektami z różnych branż.
  • Dostęp do wiedzy eksperckiej oraz narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Czekamy na Twoje CV

Jesteś zainteresowany pracą w zgranym zespole, interesuje Cię rozwój Twoich umiejętności i bezpieczeństwo które zapewni umowa o pracę?

Dołącz do zespołu Miltom. Opowiedz nam o sobie, o swoich umiejętnościach i oczekiwaniach. CV prześlij na adres: firm@miltom.com.pl

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Rekrutacja

Paula Bieniek

+48 22 844 59 39
firm@miltom.com.pl

Monter / Serwisant Instalacji Elektrycznej i Sygnałowej

Opis stanowiska

  • Montaż instalacji elektrycznej oraz sygnałowej na zbiorniku ppoż.,
  • Serwis oraz konserwację instalacji elektryczno-sygnałowej,
  • Przeglądy okresowe maszyn i urządzeń ppoż.,
  • Sporządzanie kompletnej dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Wykształcenia technicznego,
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy na terenie całego kraju, prawo jazdy kat. B.,
  • Obowiązkowości, sumienności, dokładności, komunikatywności, samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Samodzielność w realizacji zadań,

  • Możliwość rozwoju,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).

Istnieje możliwość przyuczenia do ww. stanowiska.

Oferta pracy - automatyk / elektryk