+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

Praca w Miltom

Miltom to firma z ugruntowaną pozycją, działająca na rynku ochrony przeciwpożarowej od ponad ćwierć wieku. Ludziom tworzącym nasz zespół oferujemy warunki rozwoju posiadanych umiejętności, znakomitą atmosferę i pewność oraz bezpieczeństwo pracy. Dołącz do nas i stań się częścią zespołu!

Aktualne oferty pracy

Jesteś zainteresowany pracą w zgranym zespole ludzi, interesuje Cię rozwój Twoich umiejetności i bezpieczeństwo które zapewni umowa o pracę? Dołącz do zespołu Miltom. Opowiedz nam o sobie, o swoich umiejętnościach i oczekiwaniach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: firm@miltom.com.pl

* W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Rekrutacja

Paula Bieniek
Dział rekrutacji
+48 22 844 59 39
firm@miltom.com.pl

Stanowisko

Automatyk / Elektryk

Opis stanowiska

  • Montaż instalacji elektrycznej oraz sygnałowej na zbiorniku ppoż.
  • Serwis oraz konserwację instalacji elektryczno-sygnałowej
  • Przeglądy okresowe maszyn i urządzeń ppoż.
  • Sporządzanie kompletnej dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Podstawowa znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obowiązkowość, sumienność, dokładność, komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Istnieje możliwość dokształcenia / przyuczenia do ww. stanowiska.

Oferta pracy - automatyk / elektryk

Kontakt

Miltom Sp. z o.o.
Jedyna firma w Polsce z tak dużym doświadczeniem w branży. Budujemy niezawodne zbiorniki przeciwpożarowe, bo Miltom to zespół ludzi, którzy dzięki swojej fachowości, doskonale wiedzą co robią. Zależy nam na tym, by być konstruktywnym doradcą dla naszych Klientów.

Napisz do nas

Akceptuję