Ochrona gwarancyjna konstrukcji i produktów oferowanych przez Miltom

Zapewnienie klientom ochrony gwarancyjnej na oferowane przez nas produkty i konstrukcje jest naszym priorytetem. Udzielamy gwarancji nie tylko na nasze zbiorniki i pompy, ale także na usługi serwisowe i przeglądy techniczne.

Gwarancja Miltom

Każdy wybudowany przez nas zbiornik magazynowania wody objęty jest 5-cio letnią gwarancją. Wszystkie oferowane produkty, objęte są gwarancją producenta. Informacje dotyczące pakietow gwarancyjnych dotyczące zbiorników, otrzymujecie Państwo wraz z dokumentacja powykonawczą lub sprzedażową. W „dzienniku zbiornika” oraz karcie gwarancyjnej znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące konkretnej konstrukcji lub elementu.

Ponadto po zakończeniu okresu gwarancyjnego na zbiornik mają Państwo możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów ochronnych i przedłużenia standardowej gwarancji nawet do 15 lat.

Korzystając z naszego „Pakietu Ochrony” i wykonując regularne Przeglądy, mogą Państwo przedłużać standardowy czas gwarancji na dowolny okres. Miltom zapewni kompleksowy program ochrony Państwa instalacji, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Zamów pakiet ochrony gwarancyjnej

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do stanu technicznego swojego zbiornika lub jego producent nie był w stanie sprostać określonym przez Państwa wymaganiom, prosimy o kontakt. Otoczymy Wasz zbiornik właściwą opieką, wprowadzimy jego dokumentację do naszej bazy i obejmiemy go 12-to miesięczną gwarancją. Dzięki temu będziemy mieć bieżący wgląd w jego dane techniczne, schematy, rozmieszczenie instalacji, a także rejestr wykonanych prac serwisowych i przeglądów.

Pakiety Ochrony Gwarancyjnej obejmują usługi związane z konserwacją zbiornika i zapewniają bezpłatne usuwanie usterek powstałych w czasie ich obowiązywania.

Skontaktuj się z naszym

ekspertem od serwisu

Jeśli masz wątpiwości dotyczące warunków gwaracji lub chciałbyś przedłużyć standardowy okres gwarancyjny, nasz ekspert udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Serwis zbiorników

Jacek Frączek

+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl