Ochrona gwarancyjna Miltom

Zapewnienie naszym produktom ochrony gwarancyjnej jest naszym priorytetem. Udzielamy gwarancji na nasze produkty, ale także na usługi i przeglądy. Dziękujemy za zaufanie!

Program Ochrony Gwarancyjnej

Gwarancja Miltom

Każdy oferowany przez nas zbiornik lub produkt, objęty jest gwarancją. Wszystkie informacje dotyczące pakietu gwarancyjnego otrzymujecie Państwo wraz z dokumentacja powykonawczą lub po-sprzedażową. W „dzienniku zbiornika” oraz karcie gwarancyjnej znajdują się wszystkie szczegóły.

Korzystając z naszego Pakietu Ochrony i wykonując regularne Przeglądy, mogą Państwo przedłużać standardowy czas gwarancji na dowolny okres.

Miltom zapewni kompleksowy program ochrony Państwa instalacji, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Zamów pakiet ochrony gwarancyjnej

 

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do stanu technicznego swojego zbiornika lub jego producent nie był w stanie sprostać określonym przez Państwa wymaganiom, prosimy o kontakt. Otoczymy Wasz zbiornik właściwą opieką, wprowadzimy jego dokumentację do naszej bazy i obejmiemy go 12-to miesięczną gwarancją. Dzięki temu będziemy mieć bieżący wgląd w jego dane techniczne, schematy, rozmieszczenie instalacji, a także rejestr wykonanych prac serwisowych i przeglądów.

Pakiety Ochrony Gwarancyjnej obejmują usługi związane z konserwacją zbiornika i zapewniają bezpłatne usuwanie usterek powstałych w czasie ich obowiązywania.

Szybki kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Miltom Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie mailowe.

Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu

Jacek Frączek

Email:

jacek.fraczek@miltom.com.pl

Telefon:

+48 665 870 333