Nasze referencje

Lubimy wykonywać naszą pracę i cieszy nas gdy jest ona doceniana. Dlatego zawsze napawają nas dumą, wyrazy uznania wyrażane przez naszych klientów. Chcemy podzielić się kilkoma listami referencyjnymi, ukazującymi opinie o nas i pracy z nami.

Z kim pracujemy

Wszyscy nasi Partnerzy są równie ważni

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować częściową listę naszych Partnerów. Bez doświadczenia zdobytego dzięki współpracy z Nimi, nasza droga biznesowa wyglądałaby zapewne zupełnie inaczej. To również dzięki Nim, dziś jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom tak wysoki standard usług konstrukcyjnych i serwisowych.

Goldbeck Sp. z o.o. informuje, iż firma Miltom dostarczyła i zmontowała zbiorniki ppoż. z aprobatą FM na trzydziestu siedmiu obiektach, gdzie Goldbeck był Generalnym Wykonawcą Inwestycji.

Maciej Berkowski, Dyrektor

Wybrane instalacje wykonane na zlecenie firmy Goldbeck

Goldbeck Sp. z o.o. zaświadcza, że firma Miltom w ciągu ostatnich dwóch lat zrealizowała prace dotyczące dostawy i montażu zbiorników na wodę przeciwpożarową, miedzy innymi na obiektach:

 

 • Panattoni Jaryszki i Wrocław
 • ILD Oschmann Sulęcin
 • Goodman Zalando Głuchów
 • Miele Łodź
 • Action Bolesławiec
 • 7R Logistic Swarzędz
Krótkie podsumowanie

Liczby które mówią same za siebie

Lat doświadczenia

Kontrahentów

Wybudowanych zbiorników

GM Sprinkler. W ostatnich 4 latach firma Miltom wykonała na nasze zlecenie kilkadziesiąt zbiorników przeciwpożarowych na terenie całego kraju.

Marcin Protasiewicz, Dyrektor zarządzający

Wybrane instalacje wykonane na zlecenie firmy GM Sprinkler

W ciągu ostatnich kilku lat wykonaliśmy na zlecenie firmy GM Sprinkler kilkadziesiąt zbiorników przeciwpożarowych na terenie całego kraju. Poniżej kilka obiektów na których mieliśmy przyjemność budować nasze zbiorniki:

 

 • Ikea Targówek
 • Ikea Katowice
 • Amazon Wrocław
 • Amazon Poznań
 • La Lorraine Nowy Dwór Mazowiecki

Dowiedz się więcej na temat naszej dotychczasowej drogi biznesowej

Minimax. Potwierdzamy, że w ciągu ostatnich dwóch lat, firma Miltom zrealizowała dostawę i montaż zbiorników ppoz. na terenie całej Polski. Miltom miała swój udział w siedmiu realizowanych przez nas projektach.

Rafał Majewski, Członek zarządu

Wybrane instalacje wykonane na zlecenie firmy Minimax

W ciągu ostatnich dwóch lat zrealizowaliśmy, na zlecenie firmy Minimax Polska Sp. z o.o., dostawę i montaż zbiorników przeciwpożarowych i uczestniczyliśmy w siedmiu wspólnych projektach.

Partnerstwo w biznesie

Stabilna współpraca oraz zrozumienie potrzeb

Stawiamy na stabilną współpracę i koncentrujemy się na zrozumieniu potrzeb klienta, poprzez kreatywność w realizacji nawet niestandardowych inwestycji. Poważnie podejście do wspólnych ustaleń i solidność zaowocowało współpracą z wieloma partnerami nad realizacją różnorakich inwestycji na terenie Polski i poza granicami.

%

Zadowoleni klienci

%

Klienci powracający

%

Stali partnerzy

%

Polecający nas klienci

Stawiamy na stabilną współpracę i koncentrujemy się na zrozumieniu potrzeb klienta, poprzez kreatywność w realizacji nawet niestandardowych inwestycji. Poważnie podejście do wspólnych ustaleń i solidność zaowocowało współpracą z wieloma partnerami nad realizacją różnorakich inwestycji na terenie Polski i poza granicami.

Współpraca z firmą Benecke-Kaliko przy budowie zbiornika wody przeciwpożarowej.

Referencje Benecke-Kaliko

Instalacje wykonane na zlecenie firmy Benecke-Kaliko

Współpraca z firmą Benecke-Kaliko przy budowie zbiornika wody przeciwpożarowej. Jako generalny wykonawca wybudowaliśmy zbiornik o pojemności 380 m3 w standardzie FM Global Group. Inwestycja obejmowała wykonanie projektu, płyty fundamentowej oraz konstrukcji zbiornika ppoż.

Miltom zbiorniki ppoż. - partnerzy

firm@miltom.com.pl

Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin, z wyłączeniem weekendów i świąt.

+48 22 844 59 39

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

ul. Mazura 18A, 02-830 Warszawa

Nasze biuro mieści się w Warszawie. Zawsze jesteś mile widziany.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Miltom Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie mailowe.