+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

O firmie

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów działających w branży przeciwpożarowej od 25-ciu lat. Jesteśmy partnerami dla największych generalnych wykonawców w Polsce, ale również dla mniejszych firm. Nie koncentrujemy się tylko na jednej branży, nasze realizacje można również zobaczyć w firmach rolniczych i ogrodniczych.

Kim jesteśmy

Nasze 25 letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania, dostawy oraz montażu zbiorników do gromadzenia wody przeciwpożarowej i pitnej stawia nas na pozycji lidera polskiego rynku. Zajmujemy się jednak, także innymi dziedzinami tej branży, a jedną z nich jest sprzedaż pomp ppoż. Miltom jest przedstawicielem brytyjskiej firmy SPP Pumps producenta pomp przeciwpożarowych. Do perfekcji rozwinęliśmy również procedury funkcjonowania serwisu zbiorników na wodę i pomp ppoż., a partnerskie relacje i sprawdzony system współpracy z każdym klientem zapewniają terminowość i bezpieczeństwo współpracy. Nasza firma obsługuje bardzo dużych klientów i największych generalnych wykonawców polskich i zagranicznych. współpracujemy również z małymi przedsiębiorstwami, dostarczając im nasze zbiorniki i pompy ppoż.

W biurze

W terenie

Po pracy

Nasze wartości

Dzięki różnorodności naszej oferty jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego klienta. Naszą dewizą jest terminowość i bezpieczeństwo dlatego stosujemy tylko sprawdzone metody, spełniające wymagania najnowszych norm oraz wymagające standardy takie jak FM Approvals.

Rygorystyczne normy

Certyfikat FM Approvals wystawiany jest przez amerykańskie towarzystwo ubezpieczeniowe FM Global. Certyfikat wystawiany jest tylko na wyroby i usługi, przyczyniające się do zminimalizowania strat związanych z zagrożeniem pożarowym.

Najwyższe standardy

Produkty oznaczone certyfikatem FM Approvals spełniają jedne z najwyższych na świecie standardów jakości i bezpieczeństwa. Budujemy zbiorniki według standardów:
PN-EN, VdS, NFPA, FM.

Szybkość i wydajność

Rozumiemy, że szybkość realizacji inwestycji jest dla naszych kontrahentów niezwykle istotna. Dlatego zawsze staramy się proponować rozwiązania, które minimalizują czas projektowania i realizacji, a jednocześcnie pozwalają zachować najwyższy standard i gwarantują spełnienie wszystkich niezbędnych norm bezpieczeństwa.

Procedury jakości

Warunkiem uzyskania certyfikatu FM Approvals są audyty kontrolne w miejscach produkcji, potwierdzające spełnianie standardów jakościowych. Pracując dla największych generalnych wykonawców w Polsce jesteśmy zobligowani do utrzymywania wysokich standardów. 

Bogate doświadczenie

Od ponad 25 lat doradzamy Państwu w kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Staramy się wyznaczać nowe kierunki rozwoju i sprawiać by nasze usługi były kompleksowe. Doradzamy, projektujemy, montujemy oraz serwisujemy i wciąż pozostaje to naszą pasją.

Z kim pracujemy

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować częściową listę naszych Partnerów biznesowych. Bez doświadczenia zdobytego dzięki współpracy z Nimi, nasza droga biznesowa wyglądałaby zapewne zupełnie inaczej. To również dzięki Nim, dziś jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom tak wysoki standard naszych usług konstrukcyjnych i serwisowych.

Nasz Team

W każdej branży i za każdym projektem wykonywanym dla klientów, stoją ludzie którzy kochają swoją pracę. Połączenie posiadanej wiedzy, doświadczenia i pasji pozwala budować zgrany zespół, który potrafi realizować najtrudniejsze wyzwania i wciąż rośnie w siłę!

Zbigniew Łącki

Prezes Zarządu

tel.: +48 601 258 222
email: zbigniew.lacki@miltom.com.pl

Krzysztof Polak

Prokurent

tel.: +48 501 656 333
email: krzysztof.polak@miltom.com.pl

Paula Bieniek

Asystentka

tel.: +48 22 844 59 39
email: paula.bieniek@miltom.com.pl

Andrzej Konieczny

Specjalista ds. sprzedaży zbiorników

tel.: +48 693 366 366
email: andrzej.konieczny@miltom.com.pl

Michał Stępniak

Specjalista ds. pomp ppoż.

tel.: +48 693 805 807
email: michal.stepniak@miltom.com.pl

Jacek Frączek

Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu

tel.: +48 665 870 333
email: jacek.fraczek@miltom.com.pl

Kontakt

Miltom Sp. z o.o.

Jedyna firma w Polsce z takim doświadczeniem w branży. W budowie zbiorników nie mamy sobie równych, bo naszą firmę tworzy zespół ludzi, którzy dzięki doświadczeniu i fachowości, doskonale wiedzą co robią. Naszą misją jest być aktywnym i konstruktywnym doradcą, zaangażowanym w długofalowy sukces naszych Klientów.

Adres

02-830 Warszawa, ul. Mazura 18A
Tel./fax +48 22 844-59-39,
Tel./fax +48 22 854-01-08
Regon: 141661666
NIP: 5213625525
KRS: 0000317566
e-mail: firm@miltom.com.pl

Napisz do nas

Zgoda

Dokumentacja

  • Opis budowy zbiornika
  • Opis techniczny zbiornika
  • Wytyczne wykonania płyty fundamentowej
  • Instrukcja i schemat rozdzielni synoptycznej
  • Rysunek szafki sterującej