Home  →  Partnerzy

Nasi klienci i partnerzy biznesowi

Usługi firmy Bremer obejmują budowę obiektów magazynowych, centrów logistycznych, budynków biurowych zakładów produkcyjnych i chłodni. 

Goldbeck Polska buduje nowoczesne nieruchomości w Polsce i w Europie. Realizuje inwestycje od fazy projektowej do zakończenia budowy.

Minimax to specjaliści od zabezpieczeń przeciwpożarowych. Firma projektuje, buduje i serwusuje instalacje ppoż. w różnego rodzaju obiektach.

Strabag realizuje nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Oferuje szeroki zakres usług budowlanych i nowoczesne technologie.

Firma Panattoni buduje i zarządza powierzchniami magazynowymi, industrialnymi  i centrami logistycznymi w całej Polsce i Europie.

Veolia to globalny lider transformacji ekologicznej. Działa w branży energetycznej oraz zagospodarowania odpadów i recyclingu.

Yetoco to lider w branży produkcji z polimerów. Wytwarzama płyty styropianowe, kształtki, opakowania i pojemniki termoizolacyjne.

Zalando to lider w branży sprzedaży produktów i ich dostarczania za pomocą kanałów on-line. Oferuje szeroką gamę artykułów, głównie tekstylknych.

GM Sprinkler to producent i dostawca zabezpieczeń przeciwpożarowych, głównie systemów instalacji tryskaczowych – wodnych i gazowych.

Saba to producent najwyższej jakości klejów i różnego rodzaju mas uszczelniających, a także masy do łączenia różnych materiałów.

E.Leclerc to francuska sieć supermarketów i hipermarketów spożywczo-przemysłowych, założona przez Édouarda Leclerca. Sieć zapoczątkował niewielki dyskont.

Bank należący do koncernu Citigroup. Założony w 1812 jako City Bank of New York, następnie przemianowany na First National City Bank of New York.

Międzynarodowe przedsiębiorstwo spożywcze, zajmujące się produkcją produktów mlecznych i pochodzenia roślinnego, wody i napojów.

Elektrim to spółka holdingowa z 70 – letnią tradycją. Swoją działalność koncentruje na branży energetycznej, telekomunikacyjnej i na rynku nieruchomości.

Brytyjska sieć hipermarketów i supermarketów. Sieć zajmuje się sprzedażą żywności, odzieży oraz sprzętu elektronicznego.

Auchan SA – sieć hipermarketów powstała we Francji, założona i należąca do rodziny Mulliez. Działalność prowadzi w kilku krajach Europy i w Azji.

Bravida jest wiodącym dostawcą usług multitechnicznych, posiadającym ponad 150 lokalizacji w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.

Polskie przedsiębiorstwo grupujące spółki z branży energetycznej, drugie pod względem wielkości w Polsce po Polskiej Grupie Energetycznej.

Niemiecka sieć hipermarketów i supermarketów. Sieć zajmuje się sprzedażą atrykułów spożywczo-przemysłowych i odzieży.

Jedna z największych instytucji finansowych w Polsce. Od 2013 roku działający pod nazwą mBank. Bank działa na terenie Polski, Czech i Słowacji. 

Agata meble logo

Agata Spółka Akcyjna – polska sieć wielkopowierzchniowych salonów dekoracyjno-meblowych. Spółka powstała w 1952 roku jako Bytomskie Fabryki Mebli.

Biedronka logo

Sieć sklepów należąca do Jeronimo Martins Polska S.A. (JMP), której właścicielem jest portugalskie przedsiębiorstwo Jerónimo Martins

Giełda Papierów Wartościowych logo

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) – spółka akcyjna zapewniająca możliwości obrotu papierami wartościowymi.

Lorenz logo

Niemieckie przedsiębiorstwo spożywcze, które powstało w 1999, produkujące słodkie i słone przekąski. Obecnie The Lorenz Bahlsen Snack-World

OBI logo

OBI – sieć marketów działająca na europejskim rynku budowlanym, powstała w 1970 roku w Niemczech. Należy do grupy Tengelmann Group

P&G logo

Procter & Gamble Companygrupa kapitałowa mająca swoją siedzibę w CincinnatiUSA. Wytwarza kosmetyki i środki higieny osobistej.

PMI logo

Philip Morris International Inc. – amerykańskie przedsiębiorstwo posiadające 15,5% udziałów w światowym rynku tytoniowym poza USA.

Leroy Merlin logo

Leroy Merlin SA – francuska sieć marketów branży budowlanej, należąca do Groupe Adeo. Do Groupy Adeo należą: Leroy Merlin, Bricoman czy BricoCenter.