Inspekcje i ekspertyzy zbiorników ppoż.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące stanu technicznego zbiornika ppoż., skontaktuj się z działem serwisu Miltom.

Inspekcja wnętrza zbiornika ppoż.

Dron ROV sprawdzi stan Twojego zbiornika

Chciałbyś sprawdzić stan techniczy zbiornika nie wypuszczając wody? Żaden problem, zleć to zadanie partnerowi który zdiagnozuje stan techniczny i zadba o utrzymanie Twojego zbiornika w doskonałym stanie.

Nasze usługi

Sprawdzenie stanu technicznego

Wykonujemy usługi związane ze sprawdzeniem i oceną stanu technicznego zbiorników, takie jak inspekcje dronem podwodnym czy profesjonalne ekspertyzy.

Inspekcja video dronem

Rozwój technologiczny, pozwala teraz na poznanie stanu technicznego wnętrza zbiornika bez spuszczania z niego wody. Taką inspekcję wykonujemy dronem.

Ekspertyza techniczna

Mamy w ofercie usługi związane z czynnościami kontrolnymi, sprawdzającymi stan techniczny zbiornika  i pozwalającymi na wykonanie ekspertyzy.

Twój zbiornik w najlepszych rękach

Sprawdź co się dzieje w zbiorniku

Jacek Frączek
Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu
+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Dron podwodny ROV

Inspekcja video dronem bez konieczności opróżniania zbiornika 

Wiemy, że stały rozwój i wykorzystanie nowych technologii jest podstawą zapewnienia wysokiego poziomu usług, dlatego stale wzbogacamy naszą ofertę o nowoczesne urządzenia.

Inspekcja zbiornika wykonywana za pomocą DRON-VID to nowatorskie rozwiązanie technologiczne. Dron-Video jest zdalnym urządzeniem które przeprowadza inspekcję podwodną zbiornika, bez konieczności spuszczania z niego wody.

Oferujemy szeroki zakres zastosowań tego urządzenia, a oferta z nim związana jest bardzo atrakcyjna. Po każdej inspekcji otrzymają Państwo zapis video i foto oraz szczegółowy raport.

Kontrola zbiornika

Ekspertyza stanu technicznego

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu technicznego zbiornika ppoż., prosimy o kontakt z działem serwisu.

Istnieje wiele możliwości związanych z ekspertyzą stanu technicznego i diagnostyką zbiornika. Dzięki posiadanym możliwościom technicznym, wiedzy i doświadczeniu, serwisant jest w stanie pomóc w doborze odpowiednich rozwiązań diagnostycznych oraz przedstawi szczegółowy raport.

q

W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie informacjami dotyczącymi oferowania przez niektóre firmy, inspekcji zbiornika robotem typu ROV w zastępstwie czynności związanych z myciem wnętrza zbiornika wykonywanych podczas przeglądów, informujemy że takie praktyki są niezgodne z przepisami i mogą powodować nieodwracajne szkody.

Regulacje dotyczące przeglądów zbiorników po 3 letnim i 5 letnim użytkowaniu w sposób precyzyjny zalecają mycie wnętrza zbiornika, aby zapobiec ewentualnym awariom spowodowanym zanieczyszczeniami i osadami. Nie powinno się zastępować przeglądów okresowych, inspekcją za pomocą robota typu ROV. Docierają do nas informacje, że takie usługi są proponowane wraz z argumentacją, że powoduje to zmniejszenie kosztów obsługi instalacji.

Zwracamy uwagę, że mycie wnętrza zbiornika zapewnia utrzymanie jego sprawności i wydłuża okres eksploatacji, natomiast inspekcja za pomocą drona dostarcza jedynie informacji na temat jego stanu technicznego. Mycie wnętrza zbiornika minimum raz na 5 lat, to absolutna konieczność, a Dron to tylko narzędzie diagnostyczne i nie zastąpi działań serwisowych ani przeglądu zbiornika.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tego problemu, prosimy o kontakt, a udzielimy szczegółowych informacji.

Jacek Frączek
Specjalista ds. serwisu zbiorników

Zadzwoń lub napisz do naszego eksperta  →

Umów termin wykonania przeglądu, skontaktuj się w razie awarii lub skonsultuj działania zmierzające do ulepszenia zbiornika

 

Nasze ekipy serwisowe są zawsze gotowe do wyjazdu i pomocy w sytuacjach awaryjnych.

Serwis zbiorników

Jacek Frączek

+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl