+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

Serwis pomp ppoż.

Wykwalifikowany serwis pomp przeciwpożarowych Miltom. Realizujemy profesjonalne naprawy, zgodne z procedurami zalecanymi przez producentów, z użyciem części oryginalnych lub dopuszczonych zamienników wszystkich podzespołów zestawu pompowego. Jesteśmy rekomendowanym serwisem urządzeń firmy SPP Pumps w Polsce.

Serwis

Pompy
przeciwpożarowe

W obiektach wymagających ochrony przeciwpożarowej takich jak hale produkcyjne, magazyny, centra handlowe i logistyczne niezbędne jest zapewnienie opieki serwisowej wykonywanej przez wykwalifikowany zespół specjalistów. Serwisujemy pompy przeciwpożarowe z naszej oferty i pompy innych producentów. Usuwamy awarie, realizujemy usługi diagnostyczne i naprawy. 

{

Remonty silników

Prowadzimy serwis pogwarancyjny silników pracujących przy zestawach pompowych. Przeprowadzamy modernizacje, naprawy oraz wymiany silników diesla i elektrycznych.

Więcej…

{

Remonty pomp ppoż.

Jesteśmy rekomendowanym serwisem pomp SPP Pumps. Specjalizujemy się w montażu, obsłudze, pierwszych uruchomieniach, serwisie oraz remontach generalnych pomp większości producentów działających na polskim rynku.

Więcej…

{

Naprawy kontrolerów ppoż.

Obsługujemy kontrolery automatyki pożarowej współpracujące z zestawami pompowymi z silnikami diesla jak i elektrycznymi. Nasz serwis wykonuje diagnostykę tych urządzeń, wymianę bądź naprawę poszczególnych podzespołów oraz wymianę całych kontrolerów.

Więcej…

{

Laserowe osiowanie

Oferujemy usługę polegającą na przeprowadzeniu pomiarów współosiowości wałów i sprzęgieł.

Więcej…

Kontakt

Michał Stępniak
Specjalista ds. pomp ppoż.
+48 693 805 807
michal.stepniak@miltom.com.pl

Serwis pomp ppoż.

Naprawy
i konserwacja

Zestawy pompowe pracujące przy instalacjach ppoż. są kluczowym elementem systemu. Ich niezawodność i prawidłowa praca jest zależna od właściwej obsługi do której należy regularne przeglądy oraz serwisy.
Realizujemy profesjonalne naprawy zestawów pompowych, zgodnie z procedurami zalecanymi przez producentów oraz z użyciem części oryginalnych lub dopuszczonych zamienników wszystkich podzespołów zestawu pompowego tj. pompy, silnika oraz kontrolera. Serwis pomp przeciwpożarowych realizowany jest przez wykwalifikowane ekipy i dostępny na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

{

Silniki

Caterpillar, Clarke, Iveco i inne

{

Pompy

SPP Pumps, Patterson, Armstrong Pumps

{

Kontrolery

Metron-Eledyne, Tornatech

Remonty silników

Przeprowadzamy serwis pogwarancyjny i naprawy silników takich marek jak: Caterpillar, Clarke czy (pracujących przy zestawach ppoż.) Iveco. Na życzenie klienta wykonujmy ekspertyzę / ocenę stanu technicznego, a następnie przedstawiamy kosztorys naprawy tych silników. Przeprowadzamy generalne remonty silników jak i naprawy poszczególnych podzespołów. Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw oraz wymiany całych jednostek na nowe.

Kontakt…

Serwis pomp ppoż.

Naprawy
kontrolerów ppoż.

Nasz serwis obsługuje kontrolery automatyki pożarowej następujących firm: Tornatech Inc. czy Metron – Eledyne – dla silników diesla i elektrycznych. Prowadzimy sprzedaż, serwis pogwarancyjny, montaż, kalibrację oraz konserwację kontrolerów. Kontrolery te używanie są m.in. do sterowania silnikami pożarowymi CLARKE czy IVECO. Stosujemy oryginalne części, a obsługa urządzeń przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych elektryków i elektroników.
Kontakt…

Laserowe
osiowanie elementów

Oferujemy usługę polegającą na przeprowadzeniu pomiarów współosiowości wałów i sprzęgieł różnego rodzaju służących do przenoszenia napędu z silnika (diesel lub elektrycznego) do pompy lub innego urządzenia. Stosujemy certyfikowane podkładki regulacyjne.
W zależności od stopnia skomplikowania układu przenoszenia napędu wykonujemy pomiary współosiowości wałów i sprzęgieł na dwa sposoby:

  • pomiar i korekta przy pomocy czujnika zegarowego
  • pomiar i korekta przy pomocy certyfikowanego urządzenia laserowego SKF
  • stosujemy certyfikowane podkładki regulacyjne.

Kontakt…

Remonty pomp
przeciwpożarowych

Jesteśmy rekomendowanym serwisem pomp firmy SPP Pumps w Polsce. Nasze specjalności to montaż i obsługa tych urządzeń, pierwsze uruchomienia, serwis oraz remonty generalne pomp SPP. Naprawy mogą być przeprowadzane zarówno na miejscu, w siedzibie klienta jak i w naszym warsztacie firmowym. Do wykonywania napraw stosujemy oryginalne części producenta.
Kontakt…

Ochrona gwarancyjna

Gwarancja Miltom

Każdy istniejący stalowy zbiornik ppoż. lub instalację przeciwpożarową - zarówno zbudowaną przez nas, jak również innych producentów - możemy objąć naszą opieką gwarancyjną i serwisową. Realizujemy to poprzez zapewnienie klientom możliwości nabycia oferowanego przez nas pakietu ochrony gwarancyjnej. Podstawą wydania Państwu takiej gwarancji jest przeprowadzenie przez nas przed podpisaniem umowy, przeglądu technicznego zbiornika lub urządzenia. 

Gwarancja na wykonane instalacje

Każdy oferowany Państwu produkt objęty jest gwarancją. Rozbudowane pakiety gwarancyjne są potwierdzeniem naszej dbałości o prawidłowe wykonanie i funkcjonowanie naszych realizacji, ale również naszej polityki mającej na celu zapewnienie naszym klientom wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, związanego z zaufaniem do jakości naszych urządzeń i usług. Możemy zapewnić o ich niezawodności przez długie lata.

Kontakt

Miltom Sp. z o.o.

Jedyna firma w Polsce z takim doświadczeniem w branży. W budowie zbiorników nie mamy sobie równych, bo naszą firmę tworzy zespół ludzi, którzy dzięki doświadczeniu i fachowości, doskonale wiedzą co robią. Naszą misją jest być aktywnym i konstruktywnym doradcą, zaangażowanym w długofalowy sukces naszych Klientów.

Adres

02-830 Warszawa, ul. Mazura 18A
Tel./fax +48 22 844-59-39,
Tel./fax +48 22 854-01-08
Regon: 141661666
NIP: 5213625525
KRS: 0000317566
e-mail: firm@miltom.com.pl

Napisz do nas

Zgoda