Galeria zdjęć

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wybranych inwestycji i serwisów realizowanych przez firmę Miltom. Mamy nadzieję, że zaprezentuje to chociaż w niewielkim stopniu zakres wykonywanych przez nas prac i nasze umiejętności.

Zbiorniki na wodę ppoż.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wykonywanych przez nas instalacji. Prezentujemy wybrane realizacje cylindrycznych, stalowych zbiorników przeciwpożarowych w dużych obiektach magazynowo-produkcyjnych. Projektowanie i dostawy takich instalacji to dziedzina którą zajmujemy się od wielu lat, realizując kompleksowe usługi związane z budową i eksploatacją zbiorników naziemnych.

Kontakt

Andrzej Konieczny

Specjalista ds. zbiorników

+48 693 366 366

andrzej.konieczny@miltom.com.pl

Zbiorniki na wodę pitną

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez nas zbiorników wody pitnej. Realizujemy instalacje zbiorników do stacji uzdatniania wody, a także do zastosowań w budownictwie i rolnictwie.

Kontakt

Andrzej Konieczny

Specjalista ds. zbiorników

+48 693 366 366

andrzej.konieczny@miltom.com.pl

Serwis zbiorników

Serwisujemy zbiorniki na wodę, pompy ppoż. i wszystkie pozostałe urządzenia pochodzące z naszej dystrybucji. Serwisujemy również urządzenia innych producentów. Usuwamy wszelkie awarie, realizujemy usługi diagnostyczne oraz szkolenia. Modernizujemy istniejące systemy pod względem mechanicznym, hydraulicznym i elektronicznym.
Posiadamy mobilne ekipy serwisowe na terenie Polski, dysponujące profesjonalnym taborem aut wyposażonych we wszelki niezbędny sprzęt i aparaturę.

Kontakt

Jacek Frączek

Specjalista ds. montażu zbiorników i serwisu

+48 665 870 333

jacek.fraczek@miltom.com.pl