+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

Szafy sterownicze

Prowadzimy sprzedaż i usługi wymiany szaf sterowniczych tzw. rozdzielni zasilająco-sterujących do zbiorników przeciwpożarowych, zbiorników na wodę pitną i technologiczną. Nasi serwisanci mogą dokonać montażu lub wymiany rozdzielni na terenie całej Polski.

{

Materiały eksploatacyjne

Oferujemy oryginalne materiały eksploatacyjne do zbiorników i zestawów pomp ppoż..Dysponujemy również wysokiej jakości zamiennikami.

{

Części zamienne

Oferujemy duży wybór części zamiennych stosowanych w naszych urządzeniach i konstrukcjach. Dysponujemy również wysokiej jakości zamiennikami.

Kontakt

Jacek Frączek
Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu
+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Ochrona gwarancyjna

Gwarancja Miltom

Części zamienne i elementy eksploatacyjne zakupione w w Miltom, objęte są gwarancją producenta i naszą opieką na terenie całego kraju. W celu zachowania gwarancji ważne jest wykonywanie zalecanych przez producenta przeglądów. Istnieje możliwość wydłużenia standardowej gwarancji na okres do 5 lat.

Szafa sterownicza

Kontrolery zbiorników ppoż.

Pompa przeciwpożarowa unistream
Pompa przeciwpożarowa unistream

Kontroler standardowy

Standardowy kontroler automatyki wyposażony jest w wyłącznik nad-prądowy czyli wyłącznik bezpieczeństwa oraz moduł sterowania grzałkami wraz z monitorowaniem poziomu wody w zbiorniku. Na panelu przednim szafy znajdują się kontrolki informujące użytkownika o gotowości pracy, załączenia poszczególnych grzałek i poziomach wody.

  • MINIMUM – minimalny poziom wody w zbiorniku wg. norm VdS, NFPA
  • MAXIMUM – maksymalny dopuszczalny poziom wody w zbiorniku
  • PRZELEW – poziom wody ponad dopuszczalnym maksimum

System kontrolny posiada zabezpieczenie przed uszkodzeniem grzałek.

Istnieje możliwość instalacji sterownika pracy grzałek z wyświetlaczem aktualnej temperatury wody na panelu kontrolera.

Kontroler rozszerzony

Kontroler w wariancie rozszerzonym posiada sterownik SIEMENS dzięki, któremu można odczytać poziom wody z dokładnością do 1%. Możliwość podłączenia komunikacji GSM i podglądu na żywo stanu zbiornika dzięki wbudowanemu WEB Serwerowi. Oprócz sygnalizacji lampkami kontrolnymi, panelu może wyświetlać stany zbiornika na dedykowanym wyświetlaczu.

Moduł posiada zintegrowany Ethernet, umożliwiający przyłączenie kontrolera do sieci firmowej i odczytywanie danych dotyczących pracy zbiornika w przeglądarce internetowej.

Kontroler na zamówienie

Wykonujemy również kontrolery na zamówienie, dostosowane do specjalnych potrzeb i wymagań klienta. W ofercie firmy znajdują się szafy sterownicze wyposażone w moduł powiadamiania o aktualnym stanie zbiornika za pomocą wiadomości SMS.