Przeglądy serwisowe zbiorników ppoż.

Profesjonalnie przeprowadzone, planowe przeglądy zbiorników przeciwpożarowych są warunkiem utrzymania wysokiej sprawności i prawidłowego działania. Dlatego wszystkie czynności przeglądu serwisowego są wykonywane z najwyższą starannością przez najlepszych specjalistów Miltom.

Przeglądy zbiorników

Zostaw przegląd zbiornika w najlepszych rękach

 

Na co dzień Twój zbiornik zapewnia Ci bezpieczeństwo. By cieszyć się tym zaufaniem przez lata, warto regularnie wykonywać przeglądy i powierzyć to zadanie partnerowi który zadba o utrzymanie Twojego zbiornika w doskonałym stanie.

Stalowe zbiorniki na wodę

Specyfikacje przeglądów zbiorników ppoż.

Każdy z naszych produktów oraz wszystkie świadczone usługi objęte są gwarancją. Pracujemy w oparciu o zalecenia zawarte w wymaganiach dotyczących norm ochrony przeciwpożarowej: PN-EN, VdS, FM oraz NFPA.

Dzięki inwestycjom w rozwój serwisu mobilnego i stałemu podnoszeniu poziomu wiedzy z zakresu obsługi zbiorników ppoż., jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem technicznym i zaoferować sprawną obsługę na najwyższym poziomie. W skład usług wchodzą: przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zbiorników ppoż. oraz inspekcje i ekspertyzy stanu technicznego.

Dział obsługi klienta Miltom oferuje szeroki zakres usług takich jak: wszelkiego typu przeglądy zbiorników ppoż., ekspertyzy, wyceny napraw, inspekcje i sprzedaż części zamiennych. Serwisanci przeprowadzający przegląd zbiornika przeciwpożarowego czy szkolenie są przygotowani na to by odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Pewność i spokój

Przegląd zbiornika zawsze na czas

Jacek Frączek
Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu
+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Nasze usługi

Rodzaje przeglądów serwisowych zbiornika przeciwpożarowego

 

To może być łatwiejsze niż myślisz, dzięki specjalnym Pakietom Przeglądów Serwisowych Miltom, które obejmują usługi przeglądu niezależnie od wieku zbiornika i jego producenta. Rozwój działu odpowiedzialnego za przeglądy zbiorników przeciwpożarowych jest jednym z naszych priorytetów, dlatego możemy zaoferować Państwu szeroką gamę usług.

Przeglądy gwarancyjne

Każdy zbudowany przez nas zbiornik, raz do roku powinien przejść przegląd techniczny, aby utrzymać pełną gwarancję.
Więcej

Przeglądy pogwarancyjne

Wykonujemy przeglądy pogwarancyjne zbiorników naszej produkcji oraz zbiorników innych producentów.
Więcej

Przeglądy roczne

Zgodnie z zaleceniami normy PN-EN 12485, należy raz w roku wykonać kontrolę zbiornika bez mycia wnętrza.

Przeglądy 3 letnie

Według norm PN-EN 12485 i NFPA 25, co 3 lata należy sprawdzić czy zbiornik nie ma śladów korozji i umyć wnętrze.

Przeglądy 5 letnie

Według norm VdS CEA 4001 i NFPA 25, co 5 lat należy sprawdzić czy zbiornik nie ma śladów korozji oraz umyć wnętrze.

Przeglądy 10 letnie

Zgodnie z zaleceniami zbiornik należy opróżnić, wykonać inspekcję, wyczyść i naprawić wszelkie uszkodzenia.

Gwarancja producenta zbiornika

Przeglądy gwarancyjne wykonywane przez producenta zbiornika.

Każdy zbiornik produkcji Miltom jest objęty 5- letnią gwarancją producenta. Bardzo istotnym aspektem ochrony gwarancyjnej jest coroczny przegląd zbiornika ppoż.
Przeglądy zbiorników na wodę ppoż. pozwalają ocenić ich stan techniczny, a co za tym idzie w porę przeprowadzić konieczne czynności w razie zaistnienia problemu. Istotnym elementem jest także, przeszkolenie osób odpowiedzialnych za obsługę zbiornika.

Nadrzędnym celem przeglądów jest przedłużenie żywotności zbiornika oraz komfort użytkowania. Po 3 latach funkcjonowania, zbiornik zostaje opróżniony, a jego wnętrze dokładnie umyte. Weryfikacja stanu membrany EPDM lub PVC to priorytet by uzyskać pewność, że zbiornik jeszcze długo będzie zapewniał bezpieczeństwo.

Dzięki takim działaniom, stan techniczny zakupionego przez Państwa produktu będzie kontrolowany na bieżąco, co zapewni funkcjonowanie systemu zgodnie z obowiązującymi przepisami, ale również pewność że w razie konieczności system zadziała w sposób niezawodny, nawet po 30 latach od jego pierwotnej instalacji.

Dokumentacja każdego z wybudowanych przez nas zbiorników jest rejestrowana w bazie danych. Dodatkowo kopie zapasowe bazy są przechowywane na zabezpieczonych serwerach. Przeprowadzamy także przeglądy techniczne zbiorników przeciwpożarowych, które nie pochodzą z naszej dystrybucji oraz pomagamy w serwisowaniu i utrzymaniu ich niezawodności.

Do każdego zbiornika dedykujemy indywidualny „Dziennik zbiornika”, który zawiera wszystkie adnotacje na temat przeglądów i ewentualnych napraw które zostały wykonane. Takie podejście daje pewność, że wszelkie działania związane z przeglądami zbiornika zostaną wykonane na czas.

Skontaktuj się

Przeglądy gwarancyjne producenta

Harmonogram przeglądów gwarancyjnych

Przegląd roczny

Przegląd wykonywany przez producenta po 12 miesiącach użytkowania zbiornika przeciwpożarowego.

Przegląd roczny

Przegląd roczny, wykonywany przez producenta po 24 miesiącach użytkowania zbiornika przeciwpożarowego.

Przegląd rozszerzony

Przegląd rozszerzony wykonywany przez producenta po 3 latach użytkowania zbiornika. W skład rzeglądu wchodzi mycie wnętrza zbiornika.

Przegląd roczny

Przegląd wykonywany przez producenta po 4 latach użytkowania zbiornika przeciwpożarowego.

Przegląd roczny

Przegląd wykonywany przez producenta po 5 latach użytkowania zbiornika przeciwpożarowego. Zalecana jest inspekcja zbiornika Dronem Video.

Sprawny zbiornik ppoż.

Przeglądy pogwarancyjne wykonywane przez nas zapewniają zbiornikom zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa.

Zdajemy sobie sprawę, że uczciwe i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków związanych z przeglądem zbiornika przeciwpożarowego, zapewnia Państwu bezpieczeństwo. Doświadczenie i system pracy przekonał do nas wielu klientów, którzy posiadają zbiorniki innych marek.

Każdy zbiornik wymaga przeprowadzania inspekcji, przeglądów i konserwacji, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom i pomagamy klientom, przeprowadzając także przeglądy techniczne zbiorników, nie pochodzących z naszej dystrybucji oraz pomagamy w utrzymaniu ich niezawodności.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji, a klienci którzy nam zaufali mogą liczyć na pomoc i fachowe doradztwo.

Nawet po pierwotnym okresie gwarancji nadal dbamy o nasze zbiorniki, zapewniając niezmiennie wysoki standard usług i bezpieczeństwo instalacji.

Jacek Frączek
Specjalista ds. serwisu zbiorników

Inspekcje i ekspertyzy

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące stanu technicznego zbiornika ppoż., skontaktuj się z nami!

 

Mamy w ofercie bardzo wiele możliwości związanych z wykonaniem ekspertyzy stanu technicznego zbiornika. Inspekcja zbiornika ppoż. może zostać wykonana za pomocą Drona. Serwisant bez potrzeby spuszczania wody może w bardzo szczegółowy sposób zdiagnozować stan wewnętrza depozytu.

Zadzwoń lub napisz do naszego eksperta  →

Umów termin wykonania przeglądu, skontaktuj się w razie awarii lub skonsultuj działania zmierzające do ulepszenia zbiornika

 

Nasze ekipy serwisowe są zawsze gotowe do wyjazdu i pomocy w sytuacjach awaryjnych.

Serwis zbiorników

Jacek Frączek

+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl