Przeglądy zbiorników ppoż.

Profesjonalne i systematyczne przeglądy zbiorników ppoż. są warunkiem ich bezpiecznej eksploatacji, dlatego jednym z naszych priorytetów stało się zagwarantowanie jak najlepszej obsługi naszych produktów, będących w ciągłej eksploatacji. Staramy się przy tym zapewnić wysoki komfort naszym klientom i zadowolenie z naszych usług. Z tego powodu, w ostatnich latach skoncentrowaliśmy się na rozwoju działu zajmującego się przeglądami zbiorników i instalacji ppoż., w rezultacie czego staliśmy się liderem tego sektora na polskim rynku.

Rodzaje przeglądów

Przegląd

Zbiorników
przeciwpożarowych

Nasze doświadczenie procentuje, dlatego możemy zaoferować Państwu przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zbiorników ppoż., konserwację i dbałość o stan techniczny zbiorników naszej produkcji, a także innych producentów. Każdy z naszych produktów oraz wszystkie świadczone przez nas usługi objęte są pełną gwarancją. Nasze produkty spełniają niezbędne wymagania ochrony przeciwpożarowej: PN-EN, VdS, FM oraz NFPA.

{

Przeglądy gwarancyjne

Każdy zbudowany przez nas zbiornik, aby utrzymać pełną gwarancję, przechodzi coroczny przegląd techniczny. W zależności od kategorii obiektu co 3 do 5-ciu lat przechodzi również przegląd rozszerzony z opcją mycia wnętrza.

{

Przeglądy pogwarancyjne

Nawet po pierwotnym okresie gwarancji nadal dbamy o Państwa zbiorniki, zapewniamy niezmiennie wysoki standard naszych usług. Dbamy o zbiorniki naszej produkcji oraz pozostałych producentów.

{

Inspekcja video Dron-VID

Postawiliśmy na rozwój. Podczas inspekcji za pomocą DRON-Vid serwisant bez potrzeby spuszczania wody ze zbiornika może w bardzo szczegółowy sposób zdiagnozować stan wewnątrz zbiornika.

{

Ekspertyza stanu technicznego

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu technicznego zbiornika ppoż., skontaktuj się z nami. Mamy bardzo wiele możliwości związanych z ekspertyzą stanu technicznego zbiornika.

Kontakt

Jacek Frączek
Specjalista ds. serwisu i realizacji montażu
+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Naprawy i przeglądy
zbiorników przeciwpożarowych

Jako lider w branży obsługi zbiorników ppoż., jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem serwisowym. Miltom-Serwis to szeroki zakres usług takich jak: przeglądy, serwisy, naprawy, modernizacje, inspekcje i sprzedaż części zamiennych. Serwisant przeprowadzający przegląd zbiornika przeciwpożarowego czy szkolenie, odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Harmonogram przeglądów

Przeglądy gwarancyjne
producenta

  • Przegląd roczny – po 12 miesiącach od odbioru
  • Przegląd roczny po 2 latach użytkowania
  • Przegląd rozszerzony po 3 latach użytkowania ( mycie wnętrza zbiornika )
  • Przegląd roczny po 4 latach użytkowania
  • Przegląd roczny po 5 latach użytkowania (zalecana inspekcja DRON-VID)
{

Przeglądy coroczne

Zgodnie z zaleceniami normy PN-EN 12485, należy raz w roku wykonać kontrolę zbiornika bez mycia wnętrza.

{

Przeglądy 3 letnie

Zgodnie z zaleceniami norm PN-EN 12485 i NFPA 25, co 3 lata należy sprawdzić czy zbiornik nie ma śladów korozji oraz umyć wnętrze.
{

Przeglądy 5 letnie

Zgodnie z zaleceniami norm VdS 4001, CEA 4001 i NFPA 25, co 5 lat należy sprawdzić czy zbiornik nie ma śladów korozji oraz umyć wnętrze.
{

Inspekcja 10 lat

W skrajnych przypadkach, jeżeli zbiornik nie przeszedł przez 10 lat żadnego przeglądu, najczęściej będzie musiał przejść generalny remont.

Przeglądy gwarancyjne

Każdy zbiornik produkcji Miltom jest objęty 5- letnią gwarancją producenta. Bardzo istotnym aspektem ochrony gwarancyjnej jest coroczny przegląd stanu technicznego zbiornika ppoż.
Przegląd zbiornika pozwala nam ocenić jego stan techniczny, a co za tym idzie w porę przeprowadzić konieczne czynności konserwacyjne. Istotnym elementem jest także, przeszkolenie osób odpowiedzialnych za obsługę zbiornika na miejscu. Nadrzędnym celem przeglądów jest przedłużenie żywotności zbiornika oraz komfort użytkowania. Po 3 latach funkcjonowania, zbiornik zostaje opróżniony a jego wnętrze dokładnie umyte. Weryfikacja stanu membrany EPDM lub PVC to priorytet by uzyskać pewność, że zbiornik jeszcze długo będzie zapewniał bezpieczeństwo.

Dzięki takim działaniom, stan techniczny zakupionego przez Państwa produktu będzie kontrolowany na bieżąco, co zapewni funkcjonowanie systemu zgodnie z obowiązującymi przepisami, ale również pewność że w razie konieczności system zadziała w sposób niezawodny, nawet po 30 latach od jego pierwotnej instalacji. Dokumentacja każdego z wybudowanych przez nas zbiorników jest rejestrowana w bazie danych. Dodatkowo kopie zapasowe bazy są przechowywane na zabezpieczonych serwerach. Przeprowadzamy także przeglądy techniczne zbiorników przeciwpożarowych, które nie pochodzą z naszej dystrybucji oraz pomagamy w serwisowaniu i utrzymaniu ich niezawodności. Do każdego zbiornika dedykujemy indywidualny „Dziennik zbiornika”, który zawiera wszystkie adnotacje na temat przeglądów i ewentualnych napraw które zostały wykonane. Takie podejście daje pewność, że wszelkie działania związane z przeglądami zbiornika zostaną wykonane na czas.
Kontakt…

Przeglądy zbiorników ppoż. - gwarancyjne
Przeglądy zbiorników przeciwpożarowych - pogwarancyjne

Przeglądy
pogwarancyjne

Zdajemy sobie sprawę, że uczciwe i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków związanych z przeglądem zbiornika przeciwpożarowego, zapewnia Państwu bezpieczeństwo. Doświadczenie i system pracy przekonał do nas wielu klientów, którzy posiadają zbiorniki innych marek. Każdy zbiornik wymaga przeglądów i konserwacji, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom i pomagamy klientom, przeprowadzając także przeglądy techniczne zbiorników, nie pochodzących z naszej dystrybucji oraz pomagamy w serwisowaniu i utrzymaniu ich niezawodności. Na nasze usługi udzielamy gwarancji, a klienci którzy nam zaufali mogą liczyć na pomoc i fachowe doradztwo.
Kontakt…

potrzebujesz wsparcia?

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, chciałbyś poznać zakres wykonywanych przez nas prac naprawczych czy serwisowych?

Inspekcja video
Dron-VID

Wiemy, że stały rozwój i wykorzystanie nowych technologii jest podstawą zapewnienia wysokiego poziomu usług, dlatego stale wzbogacamy naszą ofertę o nowoczesne urządzenia. Ekspertyza za pomocą DRON-VID to świetne rozwiązanie technologiczne. Dron-Vid to zdalne urządzenie które przeprowadza inspekcję podwodną zbiornika, bez konieczności spuszczania wody. Oferujemy bardzo szeroki zakres zastosowań tego urządzenia, a oferta z nim związana jest bardzo atrakcyjna. Po każdej inspekcji otrzymają Państwo zapis video i foto oraz raport z przeprowadzonej inspekcji.
Kontakt…

Ekspertyza
stanu technicznego

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu technicznego zbiornika ppoż., prosimy o kontakt. Mamy bardzo wiele możliwości związanych z ekspertyzą stanu technicznego zbiornika. Nasza wiedza i ponad 25 letnie doświadczenie pomoże w doborze najlepszych rozwiązań oraz przedstawi bardzo szczegółowy raport.
Kontakt…

Inspekcja Video

Jak wygląda inspekcja
zbiornika dronem

Rozwój techniczny dostarcza nowatorskich narzędzi i rozwiązań technologicznych. Miltom zawsze był firmą nastawioną na rozwój i nowatorskie rozwiązania, dlatego z radością powitaliśmy możliwość wykonywania inspekcji zbiorników na wodę przy użyciu drona. Tego typu rozwiązanie daje możliwość zapoznania się ze stanem technicznym instalacji, bez potrzeby spuszczania z niej wody. Pozwala to na oszczędność czasu, a także upraszcza procedurę inspekcji.
Kontakt…

Ochrona gwarancyjna

Gwarancja Miltom

Każdy istniejący zbiornik stalowy ppoż. lub instalację przeciwpożarową - zarówno zbudowaną przez nas, jak również innych producentów - możemy objąć naszą opieką gwarancyjną i serwisową. Realizujemy to poprzez zapewnienie klientom możliwości nabycia oferowanego przez nas pakietu ochrony gwarancyjnej. Podstawą wydania Państwu takiej gwarancji jest przeprowadzenie przez nas przed podpisaniem umowy, przeglądu technicznego zbiornika lub urządzenia. 

Gwarancja na wykonane instalacje

Każdy oferowany Państwu produkt objęty jest gwarancją. Rozbudowane pakiety gwarancyjne są potwierdzeniem naszej dbałości o prawidłowe wykonanie i funkcjonowanie naszych realizacji, ale również naszej polityki mającej na celu zapewnienie naszym klientom wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, związanego z zaufaniem do jakości naszych urządzeń i usług. Możemy zapewnić o ich niezawodności przez długie lata.

Kontakt

Miltom Sp. z o.o.

W budowie zbiorników nie mamy sobie równych. Naszą firmę tworzy zespół ludzi, którzy działają na rynku od 25-ciu lat. Naszą misją jest być aktywnym i konstruktywnym doradcą, zaangażowanym w długofalowy sukces naszych Klientów.

Adres

02-830 Warszawa, ul. Mazura 18A
Tel./fax +48 22 844-59-39,
Tel./fax +48 22 854-01-08
Regon: 141661666
NIP: 5213625525
KRS: 0000317566
e-mail: firm@miltom.com.pl

Napisz do nas

Zgoda