+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

Części zamienne

Prowadzimy sprzedaż i usługę wymiany, części i elementów eksploatacyjnych do zbiorników i pomp ppoż. Jesteśmy w stanie zaoferować pełen wachlarz części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do produktów z naszej dystrybucji, ale także innych producentów.

{

Części i materiały

Oferujemy elementy eksploatacyjne, takie jak: grzałki, sondy, zawory, przepustnice, elementy konstrukcyjne i inne. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu każdy z elementów składowych naszych produktów.

Kontakt

Michał Stępniak
Specjalista ds. pomp ppoż.
+48 693 805 807
michal.stepniak@miltom.com.pl

Kontakt

Jacek Frączek
Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu
+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Ochrona gwarancyjna

Gwarancja Miltom

Części zamienne i elementy eksploatacyjne zakupione w w Miltom, objęte są gwarancją producenta i naszą opieką na terenie całego kraju. W celu zachowania gwarancji ważne jest wykonywanie zalecanych przez producenta przeglądów. Istnieje możliwość wydłużenia standardowej gwarancji na okres do 5 lat.

Kontakt

Miltom Sp. z o.o.
Jedyna firma w Polsce z tak dużym doświadczeniem w branży. Budujemy niezawodne zbiorniki przeciwpożarowe, bo Miltom to zespół ludzi, którzy dzięki swojej fachowości, doskonale wiedzą co robią. Zależy nam na tym, by być konstruktywnym doradcą dla naszych Klientów.

Napisz do nas

Akceptuję