+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

Części zamienne

Prowadzimy sprzedaż elementów eksploatacyjnych do zbiorników i pomp ppoż. Jesteśmy w stanie zaoferować pełen wachlarz części zamiennych i akcesoriów do ww. produktów.

Nasza oferta

{

Materiały eksploatacyjne

Oferujemy oryginalne materiały eksploatacyjne dla zestawów ppoż.

{

Części zamienne

Oferujemy największy wybór materiałów eksploatacyjnych stosowanych w naszych urządzeniach. Dysponujemy również wysokiej jakości zamiennikami.

Kontakt

Jacek Frączek
Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu
+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Części do
zbiorników i pomp

Oferujemy oryginalne części, jak i materiały eksploatacyjne dla zestawów ppoż. Dysponujemy również wysokiej jakości zamiennikami.

Materiały
eksploatacyjne

Prowadzimy sprzedaż elementów eksploatacyjnych, takich jak: grzałki, sondy, zawory, przepustnice, elementy konstrukcyjne oraz wiele innych. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu każdy z elementów składowych naszych produktów. Na Państwa życzenie nasi pracownicy mogą je również zainstalować w dowolnym miejscu na terenie Polski (jak i za granicą). Wszystkie nasze produkty oraz usługi objęte są gwarancją.

Kontakt

Miltom Sp. z o.o.

Jedyna firma w Polsce z takim doświadczeniem w branży. Oferujemy szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do zbiorników magazynowania wody i pomp przeciwpożarowych. Posiadamy części oryginalne i wysokiej klasy zamienniki.

Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu

Jacek Frączek
Tel. +48 22 844 59 39
Mob. +48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Napisz do nas

Akceptuję