Serwis zbiorników ppoż.

Specjalistyczny serwis zbiorników ppoż. wymaga fachowości i dużego doświadczenia którym nasza firma może się pochwalić. Serwisujemy zbiorniki z membranami uszczelniającymi EPDM, PVC oraz zbiorników uszczelnianych systemem mastyki np. Sika lub Saba bez membran wewnętrznych. Realizujemy kompleksowe usługi serwisowe na terenie Polski i za granicą.

Nasz serwis

Serwis

zbiorników przeciwpożarowych

Obiekty takie jak hale produkcyjne, magazyny, centra handlowe i logistyczne wymagają szczególnej ochrony, dlatego niezbędne staje się zapewnienie takim obiektom wykwalifikowanego serwisu zbiorników ppoż. Serwisujemy zbiorniki przeciwpożarowe, budowane wg. naszego projektu, jak również  i innych producentów. Usuwamy awarie, realizujemy usługi diagnostyczne i uszczelnienia. Modernizujemy istniejące systemy pod względem mechanicznym, hydraulicznym i elektronicznym.

{

Usuwanie nieszczelności

Nowoczesne zbiorniki na wodę wyposażone są w membrany EPDM lub PVC. W przypadku ich nieszczelności posiadamy technologię do ich naprawy.
{

Wymiany membran EPDM / PVC

Membrana EPDM / PVC stanowi ważny element każdego nowoczesnego zbiornika na wodę. W przypadku jej znacznego zużycia może okazać się konieczna jej całkowita wymiana.

{

Modernizacja i rozbudowa

Zmieniają się potrzeby klientów, a wraz z nimi zmianom ulegają oferowane przez nas zbiorniki. Oferujemy modernizację w dowolnej konfigiracji pod względem konstrukcji, elektro-automatyki i armatury.

{

Wymiany rur i armatury

W starszych zbiornikach, często konieczna jest wymiana orurowania i armatury wewnątrz zbiornika. Zapewniamy fachowe wykonanie i materiały najwyższej jakości.

Kontakt

Jacek Frączek
Specjalista ds. serwisu i realizacji montażu
+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Naprawy
i przeglądy

Nasza oferta bazuje na naszym ponad 25 letnim doświadczeniu. Realizujemy serwis zbiorników ppoż., stalowych z wkładami EPDM lub PVC oraz z uszczelnieniem chemicznym typu SABA lub SIKA. Prowadzimy konserwacje zbiorników do wody pitnej i wody gorącej. Likwidujemy wycieki, wymieniamy armaturę, serwisujemy elektrykę i automatykę. Zajmujemy się również modernizacją i zmianami lokalizacji zbiorników, wymianą izolacji oraz EPDM i PVC.
Wykonujemy remonty generalne i wiele innych usług. Wyznaczamy trendy i chcemy być inspiracją dla innych.

{

Nieszczelność zbiornika

{

Wymiany EPDM/PCV

{

Modernizacja

{

Naprawa automatyki

{

Naprawa elektryki

{

Przeglądy i konserwacja

Usuwanie
nieszczelności

Nowoczesne zbiorniki na wodę wyposażone są w membrany EPDM lub PVC. W przypadku ich nieszczelności konieczna może być wymiana całej membrany, a w części przypadków wystarczy naprawa punktowa uszkodzenia. W zależności od sytuacji, usunięcie usterki możemy zrealizować przy pomocy kilku technologii (m.in. klejenie, zgrzewanie…). Każdy problem techniczny rozpatrujemy indywidualnie, a naszym nadrzędnym celem jest zawsze jak najlepiej doradzić klientowi.

W przypadku pojawienia się nieszczelności zbiornika, ze strony zarządcy padają na ogół dwa główne pytania: Ile potrwa naprawa i ile będzie kosztować. Oferowany przez nas serwis zbiorników ppoż., najprostszych przypadkach zapewnia zakończenie procesu naprawy nawet w ciągu kilku godzin. Jednakże przeciekający zbiornik nie musi koniecznie oznaczać uszkodzenia membrany. Usterka może być również spowodowana podwinięciem EPDM lub źle wykonanym przejściem przez płaszcz zbiornika, problemem z uszczelkami lub określonymi błędami w montażu. Warto więc dokładnie przeanalizować stan techniczny zbiornika oraz ustalić faktyczną przyczynę awarii. Pozwoli to nie tylko usunąć objawy bieżące, ale wyeliminuje również ryzyko nawrotu problemu w przyszłości, jak i związanych z nim zbędnych, dodatkowych kosztów.
Kontakt…

serwis zbiorników ppoż. armatura

Wymiany membran
EPDM i PVC

Membrana EPDM / PVC stanowi ważny element każdego nowoczesnego zbiornika na wodę. Jednakże w przypadku jej znacznego zużycia może okazać się konieczna jej całkowita wymiana. Realizujemy usługi wymiany membran w istniejących zbiornikach. Montujemy je również w istniejących zbiornikach starszych typów, oraz zbiornikach montowanych np. na masę SIKA/SABA. Stosujemy jedynie materiały najwyższej jakości, ponieważ gwarantują one największą trwałość, a ich użycie jest zdecydowanie najbardziej opłacalne dla klienta, szczególnie w dłuższej perspektywie czasu.
Kontakt…

potrzebujesz wsparcia?

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, chciałbyś poznać zakres wykonywanych przez nas prac naprawczych czy serwisowych?

Modernizacja
i rozbudowa

Nasza oferta modernizacji i rozbudowy przeznaczona jest dla klientów posiadających już zbiornik. Ciągłe zmiany i rozwój przedsiębiorstwa może skutkować zwiększeniem zapotrzebowania na wodę. Oferujemy możliwość rozbudowy oraz modernizacji istniejącego już zbiornika. Zmiany mogą dotyczyć konstrukcji, izolacji, elektro-automatyki, a nawet koloru zbiornika czy jego orurowania.
Przeprowadziliśmy setki modernizacji, ponad 25 lat na rynku procentuje doświadczeniem!

serwis zbiorników przeciwpożarowych, wymiana orurowania

Wymiany orurowania
i armatury

Nasz serwis zbiorników przeciwpożarowych obejmuje również pomoc dotyczącą zmian projektowych lub napraw związanych ze złym stanem technicznym armatury, który stwierdzono podczas przeglądu. Nasza oferta obejmuje wymianę armatury i orurowania, a prefabrykaty służące do tych celów są zawsze gotowe w magazynie Miltom.
Kontakt…

Ochrona gwarancyjna

Gwarancja Miltom

Każdy istniejący zbiornik stalowy ppoż. lub instalację przeciwpożarową - zarówno zbudowaną przez nas, jak również innych producentów - możemy objąć naszą opieką gwarancyjną i serwisową. Realizujemy to poprzez zapewnienie klientom możliwości nabycia oferowanego przez nas pakietu ochrony gwarancyjnej. Podstawą wydania Państwu takiej gwarancji jest przeprowadzenie przez nas przed podpisaniem umowy, przeglądu technicznego zbiornika lub urządzenia. 

Gwarancja na wykonane instalacje

Każdy oferowany Państwu produkt objęty jest gwarancją. Rozbudowane pakiety gwarancyjne są potwierdzeniem naszej dbałości o prawidłowe wykonanie i funkcjonowanie naszych realizacji, ale również naszej polityki mającej na celu zapewnienie naszym klientom wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, związanego z zaufaniem do jakości naszych urządzeń i usług. Możemy zapewnić o ich niezawodności przez długie lata.

Kontakt

Miltom Sp. z o.o.

W budowie zbiorników nie mamy sobie równych. Naszą firmę tworzy zespół ludzi, którzy działają na rynku od 25-ciu lat. Naszą misją jest być aktywnym i konstruktywnym doradcą, zaangażowanym w długofalowy sukces naszych Klientów.

Adres

02-830 Warszawa, ul. Mazura 18A
Tel./fax +48 22 844-59-39,
Tel./fax +48 22 854-01-08
Regon: 141661666
NIP: 5213625525
KRS: 0000317566
e-mail: firm@miltom.com.pl

Napisz do nas

Zgoda

Dokumentacja

  • Opis budowy zbiornika
  • Opis techniczny zbiornika
  • Wytyczne wykonania płyty fundamentowej
  • Instrukcja i schemat rozdzielni synoptycznej
  • Rysunek szafki sterującej