+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

Serwis zbiorników ppoż.

Specjalistyczny serwis zbiorników ppoż. – fachowość i doświadczenie. Oferujemy serwis i konserwację zbiorników przeciwpożarowych z membranami uszczelniającymi EPDM i PVC oraz zbiorników uszczelnianych systemem mastyki np. Sika lub Saba bez membran wewnętrznych.

Oferowane usługi

Serwis zbiorników

Konserwacja systemów przeciwpożarowych powinna być wykonywana przez wykwalifikowany serwis zbiorników ppoż. Serwisujemy zbiorniki przeciwpożarowe, wykonane wg. naszego projektu, ale również zbiorniki innych producentów. Usuwamy awarie, realizujemy usługi diagnostyczne i uszczelnienia, a także czyścimy zbiorniki. Modernizujemy istniejące systemy pod względem mechanicznym, hydraulicznym i elektronicznym.

{

Usuwanie nieszczelności

Nowoczesne zbiorniki na wodę wyposażone są w membrany EPDM lub PVC. W przypadku wystąpienia ich nieszczelności posiadamy technologię niezbędną do ich naprawy.

Więcej…

{

Wymiana membran EPDM / PVC

Membrana EPDM / PVC stanowi ważny element każdego nowoczesnego zbiornika na wodę. W przypadku jej znacznego zużycia może okazać się konieczna jej całkowita wymiana.

Więcej…

{

Modernizacja i rozbudowa

Zmieniają się potrzeby klientów, a wraz z nimi zmianom ulegają oferowane przez nas zbiorniki. Oferujemy modernizację w dowolnej konfigiracji pod względem konstrukcji, elektro-automatyki i armatury.

Więcej…

{

Wymiana rur i armatury

W starszych zbiornikach, często konieczna jest wymiana orurowania i armatury wewnątrz zbiornika. Zapewniamy fachowe wykonanie i materiały najwyższej jakości.

Więcej…

Informacje

Jacek Frączek
Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu
+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Serwis zbiorników ppoż.

Naprawy
i konserwacja

Nasza oferta usług serwisowych opiera się w znacznej części na wykonywanych przez nasz badaniach rynku i informacjach w nich zawartych, dotyczących popytu na konkretną usługę. Bazujemy na umiejętnościach nabytych podczas wieloletniej pracy w branży i doświadczeniu uzyskanym w trakcie wykonywania setek serwisów instalacji pożarniczych.

Serwis i konserwacja zbiorników ppoż., to bardzo złożony i trudny temat, który wymaga profesjonalizmu i wiedzy technicznej. Realizujemy serwis zbiorników stalowych z wkładami EPDM lub PVC oraz z uszczelnieniem chemicznym typu SABA lub SIKA. Prowadzimy pełną konserwację wszystkich typów zbiorników z naszej oferty. Likwidujemy wycieki i nieszczelności zbiorników, wymieniamy armaturę, serwisujemy instalację elektryczną i automatykę, a także wykonujemy usługi typu czyszczenie zbiorników ppoż. po wieloletnim użytkowaniu. Zajmujemy się również modernizacją i zmianami lokalizacji depozytów wody, wymianą izolacji oraz membran EPDM i PVC. Wykonujemy remonty generalne i wiele innych usług. Zakres wykonywanych przez nas prac jest bardzo szeroki, dlatego zapraszamy do kontaktu osobistego w celu uzyskania dokładniejszych informacji.

 

{

Uszczelnianie zbiorników

{

Wymiany membran EPDM/PCV

{

Modernizacje i zmiany lokalizacji

{

Naprawy automatyki

{

Naprawy elektryki

{

Czyszczenie i konserwacja zbiorników

Usuwanie
nieszczelności

Nowoczesne zbiorniki na wodę w większości przypadków, wyposażone są w membrany EPDM lub PVC. W sytuacji gdy wystąpi ich nieszczelność, konieczna może okazać się wymiana całej membrany, jednak w części przypadków wystarczy naprawa punktowa uszkodzenia. W zależności od sytuacji, usunięcie usterki możemy zrealizować przy pomocy kilku technologii (m.in. klejenie czy zgrzewanie…). Każdy problem techniczny związany z nieszczelnością rozpatrujemy indywidualnie, a naszym nadrzędnym celem jest udzielenie jak najlepszej porady klientowi czy użytkownikowi.

W przypadku pojawienia się nieszczelności zbiornika wody, ze strony zarządcy obiektu padają na ogół dwa główne pytania:

Ile potrwa naprawa i ile będzie kosztować.

Oferowany przez nas serwis zbiorników ppoż., najprostszych przypadkach zapewnia zakończenie procesu naprawy nawet w ciągu kilku godzin. Jednakże przeciekający zbiornik nie musi koniecznie oznaczać uszkodzenia membrany. Usterka może być również spowodowana podwinięciem EPDM lub źle wykonanym przejściem przez płaszcz zbiornika, problemem z uszczelkami lub określonymi błędami w montażu. Warto więc dokładnie przeanalizować stan techniczny zbiornika oraz ustalić faktyczną przyczynę awarii. Pozwoli to nie tylko usunąć objawy bieżące, ale wyeliminuje również ryzyko nawrotu problemu w przyszłości, jak i związanych z nim zbędnych, dodatkowych kosztów.

Napisz do nas…

serwis zbiorników ppoż.. Konserwacja zbiornika ppoż.

Wymiany membran
EPDM i PVC

Membrany uszczelniające EPDM / PVC stanowią ważny element każdego nowoczesnego zbiornika na wodę. Dlatego trzeba zdawać sobie sprawę, że w przypadku ich znacznego zużycia może okazać się konieczna całkowita wymiana. Realizujemy usługi wymiany membran w istniejących już zbiornikach. Montujemy je również w  zbiornikach starszych typów oraz zbiornikach montowanych np. na masę SIKA/SABA które nie posiadały wcześniej takich membran. Stosujemy jedynie materiały najwyższej jakości, ponieważ gwarantują one największą trwałość, a ich użycie jest zdecydowanie najbardziej opłacalne dla klienta, szczególnie w dłuższej perspektywie czasu.

Zapytaj specjalisty…

Modernizacja
i rozbudowa

Nasza oferta modernizacji i rozbudowy przeznaczona jest dla klientów posiadających już zbiornik. Ciągłe zmiany i rozwój przedsiębiorstwa może skutkować zwiększeniem zapotrzebowania na wodę. Oferujemy możliwość rozbudowy oraz modernizacji istniejącego już zbiornika. Zmiany mogą dotyczyć konstrukcji, izolacji, elektro-automatyki, a nawet koloru zbiornika czy jego orurowania.
Przeprowadziliśmy setki udanych modernizacji, a uzyskane w ten sposób doświadczenie zapewnia pewność wybrania właściwego rozwiązania technicznego.

Zapytaj specjalisty…

serwis zbiorników przeciwpożarowych, wymiana orurowania

Wymiany orurowania
i armatury

Nasz serwis zbiorników przeciwpożarowych obejmuje również pomoc dotyczącą zmian projektowych lub napraw związanych ze złym stanem technicznym armatury, który stwierdzono podczas przeglądu. Nasza oferta obejmuje wymianę armatury i orurowania, a prefabrykaty służące do tych celów są zawsze gotowe w magazynie Miltom.

Zapytaj specjalisty…

Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników
i serwisu

Jacek Frączek
Tel. +48 22 844 59 39
Mob. +48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Napisz do nas

Akceptuję