+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

Grzałki do zbiorników ppoż.

Prowadzimy sprzedaż i usługi wymiany grzałek w zbiornikach wody przeciwpożarowej i zbiornikach na wodę technologiczną. Stosujemy wysokiej jakości grzałki własnej produkcji. Nasze mobilne ekipy serwisowe mogą dokonać wymiany elementu na terenie całej Polski.

{

Grzałki do zbiorników

W okresie jesienno-zimowym, szczególnie ważna jest dbałość o prawidłową pracę grzałek w zbiorniku ppoż. Gdy temperatura otoczenia drastycznie spada, istotne jest aby grzałki włączyły się w odpowiednim momencie, nie dopuszczając do zamarzania wody w zbiorniku, a co za tym idzie do wystąpienia awarii.
{

Wysoka jakość

Oferujemy grzałki do zbiorników ppoż. wytwarzane przez nas z najwyższej jakości materiałów i poddawane surowej kontroli. Jakość wykonania i bezawaryjność pracy jest niezwykle istotna, gdyż awaria może spowodować zniszczenie armatury, zaworów, a nawet membran uszczelniających zbiornik.

Kontakt

Jacek Frączek
Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu
+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Ochrona gwarancyjna

Gwarancja Miltom

Części zamienne i elementy eksploatacyjne zakupione w w Miltom, objęte są gwarancją producenta i naszą opieką na terenie całego kraju.
W celu zachowania gwarancji ważne jest wykonywanie zalecanych przez producenta przeglądów. Istnieje możliwość wydłużenia standardowego okresu gwarancji.

Grzałki do zbiorników

Baterie grzewcze

Grzałki do zbiorników ppoż. produkcji Miltom

Baterie grzewcze w zbiornikach na wodę przeciwpożarową i technologiczną, powinny być elementami najwyższej jakości i cechować się wysoką sprawnością oraz bezawaryjnością. Należy zwrócić na to szczególną uwagę, gdyż montowanie w zbiornikach wody produktów niskiej jakości, często kończy się poważną awarią. Koszty naprawy bywają czasami bardzo wysokie, zwłaszcza wtedy gdy zniszczeniu ulegnie membrana uszczelniająca, bądź zawory lub orurowanie.

Grzałki firmy Miltom są produktem bardzo wysokiej jakości, ponieważ uważnie śledzimy cały cykl ich produkcji i zwracamy szczególną uwagę na proces doboru właściwych materiałów i elementów.

pusta

Opis

Cechą oferowanych przez nas grzałek jest to, że zawsze montowane są parami w zestawach o tej samej mocy. Przykładowo, aby osiągnąć moc 16kW, stosujemy zestaw grzałek o mocy 2 x 8kW. Takie podejście zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracy elementu oraz elastyczność w doborze mocy końcowej.

Zestawy mają za zadanie podgrzewanie wody w zbiorniku i utrzymanie jej temperatury na poziomie wyższym niż 4°C

Produkt jest objęty 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja

 • Bateria Grzewcza 400V 3/2′ z kapilarą
 • Oferowana moc : 3/4/6/8/9/10/12/15kW
 • Możliwe jest osiągnięcie wyższej mocy grzewczej elementu. Taki element wykonywany jest na indywidualne zamówienie, a czas jego realizacji wynosi zazwyczaj ok. 4 tygodni.

Informacje

 • Produkt wykonany z elementów krajowej produkcji, na terenie Polski
 • Czas realizacji zamówienia ok. 7 dni roboczych
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Zaleca się wymianę grzałek parami
 • Rekomendujemy dokonywanie wymiany przez specjalistyczny serwis Miltom

Elementy sterujące

 • Termostat TSD
 • Czujnik Temperaturty TP 100
 • Sterownik główny