Zestawy pompowe – usługi serwisowe

Poznaj nasze usługi serwisowe dotyczące przeciwpożarowych zestawów pompowych.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Profesjonalne usługi serwisowe i najlepsze materiały eksploatacyjne

Profesjonalne i systematyczne przeglądy urządzeń i instalacji przeciwpożarowych to warunek ich bezpiecznej pracy. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi naszych produktów i instalacji oraz zapewniamy terminowość i fachowość.

Przeglądy pomp
i pompowni

Realizujemy przeglądy pomp i pompowni w instalacjach tryskaczowych, zraszaczowych, hydrantowych oraz w przepompowniach przeciwpożarowych.

Serwis pomp
i pompowni

Realizujemy naprawy zgodne z procedurami zalecanymi przez producenta, z użyciem części oryginalnych lub dopuszczonych zamienników podzespołów zestawu pompowego.

Diagnostyka pomp
i pompowni

Wykonujemy badania i pomiary weryfikujące prawidłowe działanie urządzeń.

Sprzedaż części zamiennych

Oferujemy oryginalne części, jak i materiały eksploatacyjne dla zestawów ppoż. Dysponujemy również wysokiej jakości zamiennikami.

Mobilne ekipy serwisowe

Ilość profesjonalnych i świetnie wyszkolonych ekip serwisowych wyposażonych w samochody serwisowe, zapewniające szybką i fachową obsługę naszych Partnerów.

Najlepsi specjaliści w branży

Profesjonalna kadra specjalistów potrafiących poradzić sobie z każdym zadaniem dotyczącym projektu, budowy czy serwisu zbiornika lub pompowni.

Zakres usług serwisowych

Serwisujemy zestawy pomp ppoż. SPP i urządzenia innych producentów. Usuwamy wszelkie awarie, realizujemy usługi diagnostyczne oraz szkolenia. Modernizujemy istniejące systemy pod względem mechanicznym, hydraulicznym i elektronicznym.

Posiadamy mobilne ekipy serwisowe na terenie Polski, dysponujące profesjonalnym taborem aut wyposażonych we wszelki niezbędny sprzęt i aparaturę. Pracujemy przy użyciu narzędzi i sprzętu specjalistycznego, a nasi serwisanci są zawsze gotowi do natychmiastowego wyjazdu. Dzięki takiej organizacji pracy, możliwe jest błyskawiczne dotarcie do klienta, diagnoza problemu i jego szybkie usunięcie. Nasze ekipy regularnie przechodzą szkolenia specjalistyczne dotyczące oferowanych przez nas usług. Zawsze staramy się podnosić standardy naszej pracy i pod każdym względem spełniamy wszelkie normy związane z bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową.

Jeżeli szukasz serwisu dla istniejącego obiektu, nasz zespół jest zawsze do dyspozycji.

Bezpieczeństwo

Normy i standardy

  • PN-EN 12845 Stałe urządzenia gaśnicze
  • VdS-CEA 4001 Sprinkleranlagen. Planung und Einbau
  • NFPA 20 Standard for the Installation of Stationary Pumps for Fire Protection
  • NFPA 22 Water Tanks for Private Fire Protection
  • FM Data Sheets 3-2 Water Tanks for Fire Protection
  • CNBOP Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych

FM Approvals

NFPA

VdS-CEA

CNBOP-PIB

Szybki kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Miltom Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie mailowe.

Specjalista ds. pomp ppoż

Michał Stępniak

Email:

michal.stepniak@miltom.com.pl

Telefon:

+48 693 805 807