Zbiorniki stalowe – usługi serwisowe

Poznaj nasze usługi serwisowe dotyczące stalowych zbiorników na wodę.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Usługi serwisowe na najwyższym poziomie i najlepsze materiały eksploatacyjne

Obiekty takie jak centra logistyczne, magazyny, centra handlowe oraz zakłady produkcyjne i fabryki wymagają szczególnej ochrony. Od 25 lat realizujemy kompleksowe usługi serwisowe systemów przeciwpożarowych na terenie Polski i za granicą.

Modernizacja zbiorników

Nie boimy się wyzwań, a nasze doświadczenie jest gwarantem jakości. Mamy na koncie setki ukończonych modernizacji zbiorników gromadzenia wody.

Usuwanie nieszczelności

Wycieki ze zbiornika, zawilgocony fundament, naprawa membran EPDM, PVC i innych. Szybko i profesjonalnie.

Naprawy elektro-mechaniczne

Znaczna część tych napraw to usuwanie awarii w zbiornikach starszego typu, zbudowanych przez często już nieistniejących producentów.

Wymiany membran EPDM, PVC

Membrana EPDM / PVC stanowi ważny element nowoczesnego zbiornika na wodę, dlatego przypadku jej znacznego zużycia możemy dokonać jej całkowitej wymiany.

Przeglądy zbiorników

Gwarancyjne i pogwarancyjne. Podstawowe lub rozszerzone, zawsze w trosce o bezpieczeństwo i prawidłowe działanie urządzeń. Zgodnie z FM / VDS / PNEN / NFPA

Diagnostyka stanu technicznego

Jeżeli macie Państwo wątpliwości co do stanu technicznego zbiornika, prosimy o kontakt. Otrzymacie od nas kompleksową ekspertyzę.

Materiały eksploatacyjne

Prowadzimy sprzedaż elementów eksploatacyjnych, takich jak: grzałki, sondy, zawory, przepustnice, elementy konstrukcyjne oraz wiele innych.

Sprzedaż części zamiennych

Oferujemy oryginalne części, jak i materiały eksploatacyjne dla zestawów ppoż. Dysponujemy również wysokiej jakości zamiennikami.

Mobilne ekipy serwisowe

Ilość profesjonalnych i świetnie wyszkolonych ekip serwisowych wyposażonych w samochody serwisowe, zapewniające szybką i fachową obsługę naszych Partnerów.

Najlepsi specjaliści w branży

Profesjonalna kadra specjalistów potrafiących poradzić sobie z każdym zadaniem dotyczącym projektu, budowy czy serwisu zbiornika lub pompowni.

Zakres usług serwisowych

Serwisujemy zbiorniki ppoż. i wszystkie pozostałe urządzenia pochodzące z naszej dystrybucji. Serwisujemy również instalacje innych producentów. Usuwamy wszelkie awarie, realizujemy usługi diagnostyczne oraz szkolenia. Modernizujemy istniejące systemy pod względem mechanicznym, hydraulicznym i elektronicznym.

Posiadamy mobilne ekipy serwisowe na terenie Polski, dysponujące profesjonalnym taborem aut wyposażonych we wszelki niezbędny sprzęt i aparaturę. Pracujemy przy użyciu narzędzi i sprzętu specjalistycznego, a nasi serwisanci są zawsze gotowi do natychmiastowego wyjazdu. Dzięki takiej organizacji pracy, możliwe jest błyskawiczne dotarcie do klienta, diagnoza problemu i jego szybkie usunięcie. Nasze ekipy regularnie przechodzą szkolenia specjalistyczne dotyczące oferowanych przez nas usług. Zawsze staramy się podnosić standardy naszej pracy i pod każdym względem spełniamy wszelkie normy związane z bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową.

Jeżeli szukasz serwisu dla istniejącego obiektu, nasz zespół jest zawsze do dyspozycji.

Bezpieczeństwo

Normy i standardy

  • PN-EN 12845 Stałe urządzenia gaśnicze
  • VdS-CEA 4001 Sprinkleranlagen. Planung und Einbau
  • NFPA 20 Standard for the Installation of Stationary Pumps for Fire Protection
  • NFPA 22 Water Tanks for Private Fire Protection
  • FM Data Sheets 3-2 Water Tanks for Fire Protection
  • CNBOP Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych

FM Approvals

NFPA

VdS-CEA

CNBOP-PIB

Szybki kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Miltom Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie mailowe.

Specjalista ds. realizacji montażu zbiorników i serwisu

Jacek Frączek

Email:

jacek.fraczek@miltom.com.pl

Telefon:

+48 665 870 333