Skontaktuj się z nami

Oferta na zbiorniki stalowe i pompy ppoż.

Zajmujemy się projektowaniem, dostarczaniem i montażem wielkogabarytowych zbiorników stalowych, naziemnych do magazynowania zapasu wody przeciwpożarowej, pitnej i gorącej. W naszej ofercie znajdują się również pompy ppoż i zestawy pompowni przeciwpożarowych.

Nasza oferta

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Głównym elementem naszej oferty są różnej wielkości i konstrukcji, zbiorniki stalowe będące źródłem zapasu wody do instalacji przeciwpożarowych, instalacji tryskaczowych i hydrantowych. Projektujemy i budujemy również zbiorniki naziemne do gromadzenia wody pitnej i gorącej, gwarantujące zabezpieczenie zapasu wody w instalacjach wodociągowych czy zabezpieczające przed chwilowymi niedoborami wody przy produkcji rolniczej lub ogrodniczej.

Budujemy modułowe zbiorniki stalowe z membraną EPDM lub PCV, z ocynkowanej blachy falistej przeznaczone do nawadniania upraw. Współpracujemy z instytucjami państwowymi i prywatnymi od branży ochrony przeciwpożarowej po szeroko rozumianą branżę rolniczą.
W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór pomp ppoż. oraz typoszereg zestawów pompowni wody o szerokim zakresie wydajności. Zestawy dobierane są przez naszych specjalistów po konsultacjach z klientem i po poznaniu jego potrzeb. Sprzedajemy oryginalne części i akcesoria ale również posiadamy bogaty wybór zamienników pochodzących od sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych producentów.

Dowiedz się więcej

Zbiorniki przeciwpożarowe

zbiorniki stalowe ppoż., skręcane, naziemne
z membraną EPDM lub PVC
ocynkowane lub malowane
zgodnie z: FM ,NFPA, VDS, PNEN

Więcej

Zbiorniki

na wodę pitną

ocynk, inox, malowane proszkowo
uszczelniane membraną lub masą polimerową
dach stożkowy lub laminowany
atest PZH na cały zbiornik.

Więcej

Zbiorniki na wodę technologiczną

naziemne stalowe skręcane, ocynk
uszczelniane membraną EPDM
izolacja zewnętrzna, fasada z blachy trapezowej
konstrukcja dachu – Miltom

Pompy ppoż.

zestawy pompowe SPP
do instalacji tryskaczowych i hydrantowych
pompy Unistream i Thrustream
zgodne z CNBOP, FM, UL, NFPA

Więcej

Pompownie ppoż.

dystrybucja pompowni kontenerowych
projektowanie i budowa zestawów
serwis pompowni ppoż.
przeglądy pompowni

Więcej

Ochrona gwarancyjna

Każdy istniejący stalowy zbiornik ppoż. lub instalację przeciwpożarową – zarówno zbudowaną przez nas, jak również innych producentów – możemy objąć naszą opieką gwarancyjną i serwisową. Realizujemy to poprzez zapewnienie klientom możliwości nabycia oferowanego przez nas pakietu ochrony gwarancyjnej. Podstawą wydania Państwu takiej gwarancji jest przeprowadzenie przez nas przed podpisaniem umowy, przeglądu technicznego zbiornika lub urządzenia.

firm@miltom.com.pl

Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin, z wyłączeniem weekendów i świąt.

+48 22 844 59 39

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

ul. Mazura 18A, 02-830 Warszawa

Nasze biuro mieści się w Warszawie. Zawsze jesteś mile widziany.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Miltom Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na to zapytanie mailowe.