+48 22 844 59 39 firm@miltom.com.pl

Przeglądy urządzeń i instalacji ppoż.

Profesjonalne i systematyczne przeglądy urządzeń i instalacji przeciwpożarowych to warunek ich bezpiecznej pracy i eksploatacji. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi naszych produktów i instalacji oraz zapewniamy terminowość i fachowość naszych specjalistów.

Kontakt

Jacek Frączek
Specjalista ds. realizacji
montażu zbiorników i serwisu

+48 665 870 333
jacek.fraczek@miltom.com.pl

Przeglądy urządzeń ppoż.

Zakres usług

Centra logistyczne, magazyny, centra handlowe oraz zakłady produkcyjne i fabryki wymagają stałej ochrony systemów przeciwpożarowych. Oferta Miltom obejmuje szeroki zakres usług związanych z przeglądami systemów ppoż. na terenie Polski i za granicą. Wykonujemy przeglądy zbiorników ppoż., pomp i pozostałych urządzeń z naszej dystrybucji. Dbamy również o urządzenia innych producentów, pamiętając o tym jak istotny dla bezpieczeństwa jest fachowy przegląd instalacji przeciwpożarowych.

całej Nasze ekipy mobilne mogą wykonywać przeglądy instalacji przeciwpożarowych na terenie Polski, ponieważ dysponujemy profesjonalnym taborem aut wyposażonych we wszelki niezbędny sprzęt i aparaturę. Pracujemy przy użyciu narzędzi i sprzętu specjalistycznego, a nasi serwisanci są zawsze gotowi do natychmiastowego wyjazdu. Dzięki takiej organizacji pracy, możliwe jest wykonywanie planowych działań u klienta, diagnostyka problemu i jego natychmiastowe usunięcie. Nasi specjaliści regularnie przechodzą szkolenia dotyczące oferowanych przez nas usług. Świadczone usługi spełniają wszelkie normy związane z bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową.

Jeżeli szukasz możliwości wykonania przeglądu, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

{

Przeglądy zbiorników ppoż.

gwarancyjne
pogwarancyjne
inspekcja podwodnym Dronem-VID
ekspertyza stanu technicznego

Więcej…

{

Przeglądy pomp ppoż.

gwarancyjne SPP
pogwarancyjne
okresowe

Więcej…

Ochrona gwarancyjna

Gwarancja Miltom

Każdy istniejący stalowy zbiornik ppoż. lub instalację przeciwpożarową – zarówno zbudowaną przez nas, jak również innych producentów – możemy objąć naszą opieką gwarancyjną i serwisową. Realizujemy to poprzez zapewnienie klientom możliwości nabycia oferowanego przez nas pakietu ochrony gwarancyjnej. Podstawą wydania Państwu takiej gwarancji jest przeprowadzenie przez nas przed podpisaniem umowy, przeglądu technicznego zbiornika lub urządzenia. 

Gwarancja na wykonane instalacje

Każdy oferowany Państwu produkt objęty jest gwarancją. Rozbudowane pakiety gwarancyjne są potwierdzeniem naszej dbałości o prawidłowe wykonanie i funkcjonowanie naszych realizacji, ale również naszej polityki mającej na celu zapewnienie naszym klientom wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, związanego z zaufaniem do jakości naszych urządzeń i usług. Możemy zapewnić o ich niezawodności przez długie lata.

potrzebujesz wsparcia?

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty, chciałbyś poznać zakres wykonywanych przez nas prac naprawczych czy serwisowych?

Co robimy

Przeglądy zbiorników

Gwarancyjne i pogwarancyjne. Podstawowe lub rozszerzone, zawsze w trosce o bezpieczeństwo i prawidłowe działanie urządzeń. Zgodnie z FM / VDS / PNEN / NFPA

Diagnostyka stanu technicznego

Jeżeli macie Państwo wątpliwości co do stanu technicznego zbiornika, prosimy o kontakt. Otrzymacie od nas kompleksową ekspertyzę.

Przeglądy pomp
i pompowni

Realizujemy przeglądy pomp i pompowni w instalacjach tryskaczowych, zraszaczowych, hydrantowych oraz w przepompowniach przeciwpożarowych.

Diagnostyka pomp
i pompowni

Wykonujemy badania i pomiary weryfikujące prawidłowe działanie urządzeń.

Bezpieczeństwo

Normy
i standardy

  • PN-EN 12845 Stałe urządzenia gaśnicze
  • VdS-CEA 4001 Sprinkleranlagen. Planung und Einbau
  • NFPA 20 Standard for the Installation of Stationary Pumps for Fire Protection
  • NFPA 22 Water Tanks for Private Fire Protection
  • FM Data Sheets 3-2 Water Tanks for Fire Protection
  • CNBOP Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych

FM Approvals

NFPA

VdS-CEA

CNBOP-PIB

Najczęściej zadawane pytania

Serwis

1

Dlaczego zbiornik cieknie?

Przecież nic z nim nie robiliśmy?

Niestety często się zdarza, że zbiorniki zostają pozostawione same sobie na wiele lat i dopiero wyciek lub inna awaria przyciąga uwagę zarządcy obiektu. Zbiorniki należy regularnie przeglądać i monitorować ich stan techniczny. To znacznie wydłuży czas ich eksploatacji.

Mycie zbiornika po 3 latach użytkowania.

Czy inspekcja dronem podwodnym DRON-VID może zastąpić pierwsze mycie zbiornika po 3 latach użytkowania?

Nie. Przegląd rozszerzony po 3 latach jest konieczny do przeprowadzenia czynności zgodnie z instrukcją i wytycznymi karty gwarancyjnej. Należy spuścić wodę i wyczyścić wnętrze zbiornika, a następne można wykonać inspekcje za pomocą DRON-VID. Czysty zbiornik to zbiornik szczelny i sprawny, a Państwa instalacja bezpieczna.

Przeszkolenie obsługi obiektu.

Czy jest możliwe przeszkolenie obsługi obiektu po ukończonym serwisie lub przeglądzie?

Oczywiście, służymy zawsze pomocą ponieważ lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniami z naszymi partnerami.

Gwarancja

1

Zbiorniki innych producentów.

Czy jeżeli posiadamy zbiornik innego producenta i nie odpowiada nam ich system gwarancyjny lub jeśli go nie posiadają czy Miltom może zostać gwarantem?

Istnieje taka możliwość. Przeprowadzimy inspekcję takiego zbiornika i zaoferujemy Państwu dogodne rozwiązanie.

Przeglądy i gwarancja

Czy przeglądy roczne, 3-letnie i 5-letnie, są wymagane do utrzymania ochrony gwarancyjnej?

Oczywiście tak. Udzielając gwarancji musimy być świadomi jak zbiornik jest użytkowany i w jakim jest stanie technicznym. Autoryzowany serwis Miltom jest do Państwa dyspozycji.

Przedłużenie gwarancji.

Czy po 5 latach, gwarancję można przedłużyć na kolejne lata?

Tak. Proszę się z nami skontaktować, a przedstawimy ofertę przeglądów pogwarancyjnych.